Prohlášení nového ředitele Adorianu

12. února 2013 v 16:54 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Ať už se právě probouzíš v ranních hodinách do ospalého rána nebo se právě vracíš z vyučování pozdního odpoledne, v každém případě na tebe čeká zvláštní list, který máš připevněný na dveřích. Upoutá tvou pozornost drobným písmem. List bys neměl odbít pohledem a odhodit ho do dalších pro tebe nezáživných učebných materiálů. Adorian má nového ředitele, o čemž mluví i onen list, který čeká na přečtení. Ponoř se proto do chvíle ticha a seznam se s novým ředitelem, který ti tímto chce sdělit několik důležitých informací. Neznalost neomlouvá.


Studenti Adorianu,
doufám, že události z posledních dnů nikoho z Vás výrazně nepoznamenali, a že nadále zvládáte nést tíhu své studenské zodpovědnosti, ač se univerzita i naše rasa ocitá v těžkých časech, při kterých bude potřeba hodně sil a psychické odolnosti. Proto mě těší, že jsem měl možnost ujmout se Adorianu a budu se moci pokusit Vás připravit na dobu, která bude mnohem temnější. I mě zasáhla smrt bývalého ředitele Adorianu, musíme si ale připustit, že každá špatnost je pro něco dobrá. Adorian dlouhou dobu upadal, nebyl bezpečný, což se teď změní.
Pro začátek bych chtěl popřát nám všem klidnou dobu a mír. Byl bych rád, kdyby se dopadl vrah bývalého ředitele a zároveň se dopadl Irvin Yvian Vern, který tohle šílenství rozpoutal. Nemůžeme si ale dovolit vypadnout ze cviku, proto vyučování běží dál a můžu Vám zaručit, že tahle univerzita se s mým příchodem ocitá v bezpečí. Můžete to vnímat jako plané řeči, které byli proneseny několikrát předemnou, ale teď Vám bohužel nezbývá nic jiného, než mi věřit a důvěřovat, jako já důvěřuji Vám a souhlasím s výrokem profesora Lawsona, který řekl, že nepředpokládá, že by se vrah pohyboval mezi Vámi.
Učinil jsem hned několik změn ve školním řádě, které naleznete níže. Věřím ve Vaše pochopení. Tyhle kroky jsou zcela nezbytné pro nynější chod univerzity, která se pomalu začne přetvářet k obrazu mému. Nehodlám pokračovat ve fylozofii ředitele Torstena, proto můžete počítat s tím, že tyto změny jsou stálé a nevratné.
Nakonec Vám chci popřát co nejlehčí studium a co nejlepší výsledky, snažte se, protože naše rasa bude potřebovat schopné potomky.

S pozdravem,
ředitel univerzity
Evan Nicodamus Zaccharias Crypshen

Změny ve školním řádě

1. Zavedení fyzických trestů (Při větším provinění - porušení označených bodů hvězdičkou ve školním řádě, opakované porušení určitého bodu ve školním řádě. V ostatních případech se trest odpykává formou psaním domácích prací.)

2. Zákaz odhalování se na veřejnosti (Studenti musí být s výjimkou víkendů a svátků neustále oblečení ve školních uniformách.)

3. Netolerovaná homosexualita*

4. Zákaz projevů se sexuálním a nemravním podtextem a jakýmkoliv jiných náznaků*

5. Zákaz zakládání tajných spolků, samostatných skupin a organizací*

6. Student je povinnen nosit školní uniformy*
Chlapci - černé volnější společenské kalhoty, bílá, černá, vojensky zelená nebo tmavě modrá bavlněná košile bez vzoru s perleťovými knoflíčky, kravata bílá nebo černá. Svetr na všední nošení v černé, šedé nebo zelené barvě s véčkovým výstřihem a dvěma výšivkami (na pravém rukávu výšivka školy, na levé straně hrudi znak Awoldu). Sako černé, na pravém rukávě vyšitý znak školy. Na levé straně zimního kabátu v místě srdce vyšitý stříbrnou nití znak Awoldu.
Dívky - černé punčocháče s podkolenky s případně pruhovaným vzorem, v létě postačí silonky. Černá skládaná volnější sukně s jednoduchým zipem na boku, košile nebo blůzka bílé, modré, černé nebo zelené barvy. Svetr s dvěma výšivkami a ve stejných barvách jako košile, kromě modré. Na levé straně zimního kabátu v místě srdce vyšitý stříbrnou nití znak Awoldu.
7. Zákaz navštěvovat ložnice opačného pohlaví

8. Vzhledem k úspoře místa, budou studenti rozděleni do dvojic, podle kterých budou obývat své pokoje(Chceme Vás více promíchat, abyste se navzájem víc poznali, proto bychom byly rády, kdybyste využili téhle situace a někdy si ve dvojici i zahráli, určitě vznikne spoustu zajímavých situací.:-))

Dívky
Alexandera O´Neils a Samantha Olivia Garcia
Dóra Szabó a Lauriel P. Abellard
Gracelynn Jordan Lewis a Charlotte Eleanor Roche
Lavinia S. Avacarro a Brianne Sophie Hartwel (Obě dívky mají dálkové studium)
Lish Damtien Chausiku a Cornelia Esmé Larssen
Nell Reynolds a Celeste Pauline Hedegaard
Willhemina Renny Larssen a Felarin Roxainne Swerais

Chlapci
Carl M. Hamilton a Jeremy Lucian R. Lawson
Darren Harrington (Dálkové studium)
Ian Carehold a Staffan Yvian V. Sjoberg
Kolya Vadim Arkadiy a Jimmy Reynolds
Mattias Mortensen a Daniel Anthon Esbjorn
Sebastian Aares Rasende a Gabriel Anderson
Tobias Isak Torre a Nathan Ward
Raymond Gerret a Chace Morley

9. Zavedena hierarchie (nejvýše postavení studenti budou povinni docházet za ředitelem a infromovat ho o fungování kolektivu a dalších všeobecných věcí.)
Změna školního řádu platí od dnešního dne, 15. září.

*Porušení bodů s hvězdičkou se trestá fyzickými tresty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.