Awoldský deník

10. února 2013 v 20:35 | Lennart Mikkelsson (Karol) |  Dopisy stínů
Vítám Vás u dalšího vydání Awoldského deníku,

v našem světě, ale i v samotném Awoldu se za tak krátkou dobu stihlo stát opravdu mnoho věcí. Vše se dočtete v dněšním vydání, které ale musím začít opravdu smutnou a velice špatnou zprávou. V sobotu, při konání zahajovacího Adorianského plesu se v ředitelně našla mrtvola samotného ředitele, Sveina Torstena.

Vrah prozatím není znám, probíhá vyšetřování a zajišťování stop, které byly na místě nalezeny. Funkci prozatím přebral profesor Merlow Egerton P. Lawson, který okamžitě učinil prohlášení, že se škola zavírat nebude a že svým studentům věří a nepřepokládá, že by se vrah pohyboval mezi nimi. V delším proslovu také naznačil, že za vraha by se dal považovat Irvin i se svou armádou. Těmito slovy si ale získal hned několik odpůrců, kteří ho nařknuli, že se snaží někoho krýt a vše hází na světově známého vraha, kterému takovým způsobem bylo přišito už několik vražd, aniž by se našel pravý pachatel. Za profesora Adorianu se postavila i profesorka Sebastiana L. Linares a profesor bojových umění, Sverre Nikolai I. Thorrenson.

Uzavření Adorianu se proto nekoná, ač se na pozemcích školy stala už třetí vražda. Můžeme to považovat za nezodpovědnost, teď už zesnulého, Sveina Torstena a nynějšího zástupce ředitele Merlowa Egertona P. Lawsona nebo za odvahu?

Tímto už to v radě začalo znovu skřípat, protože se znovu potvrdilo, že Adorian není bezpečný. Začala se řešit další otázka a to, kdo bude dalším ředitelem Adorianu a kdo by dokázal vést tuhle školu svědomitě a lépe, než poslední ředitel. Padlo několik návrhů na dlouholetou profesorku Linares, nakonec se ale do všeho vložil nejvýše postavený člen v radě, Evan N. Zaccharias Crypshen. Svým proslovem vyrazil dech celé radě a hned dalším statisícům lidí po celém světě, když byl rozhovor už minimálně stokrát otištěn v novinách. Evan Nicodemus Zaccharias Crypshen se vzdal funkce v radě a rozhodl se stát Adorianským ředitelem! Své počínání odůvodnil slovy, že by měl v těchto těžkých časech stát při svých lidech, při budoucnosti naší rasy.

Tímto si získal hned několik příznivců a obdivatelů, že se dokázal vzdát tak významného místa a přemístit se do ředitleny na Adorianu. Samotný Banshee mu ale přislíbil stále účast v radě, ač už ne na nejvyšším postě, kam se momentálně dostává další neznámý člen.

Uvidíme, co se bude dít s Adorianem, až se ředitel Crypshen ujme své funkce, můžeme ale jedině doufat, že bezpečnost na škole se zlepší a nebude hrozit její definitivní zavření.

Další špatná zpráva se týká Irvina Verna Yviana. Zpráva o armádě se potvrdila, ač nikdo zatím netuší, kde se Ivy se svou armádou skrývá, většina vojsk a strážců začíná být na pozoru.

Uvidíme, co se bude dít dál, veřme ale, že tohle zlé období brzy skončí. Naděje umírá poslední.

Autor článku , Lennart Mikkelsson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.