Velká změna!

2. ledna 2013 v 15:06 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Znovu se hlásíme, teď možná s velice překvapivou novinkou!

Neuběhla dlouhá doba, co byl napsán článek o pozastavení Adorianu a nespuštění nového univerzitného roku, ale po krátké době přemýšlení a zvažování, nás nakonec přemohla melancholická nálada a i přesto, že Adorian by si vyžadoval několik změn, registrace otevřeme!

A to právě teď!


Teď ale k těm změnám, které musíme uskutečnit, abychom další rok zvládli lépe. První věc se týká registrací. Poprvé totiž nebudete mít možnost registrovat se pouze za studenty, také ale profesory. Pozor ale, místa pro profesory budou omezená a bude velice záležet na Vaší snaze a schopnostech. Pod odkazem k registraci prfesora jsou popsány povinnosti a vše, co od hráčů hrající profesory budeme požadovat.

Také se můžete těšit na nový vzhled, který pro Vás speciálně vytvořila Railen, a můžete ho považovat za menší opožděný dárek k Vánocům. :-)

Co se týká reálií.. Chtěly jsme je zjednodušit k lepší přehlednosti, musíme ale uznat, že se nám to vůbec nepovedlo a radši jsme vše nechaly při starém. Kvalitní svět nelze shrnout do pár vět, a proto doufáme, že se zvládnete překousat přes pár odstavců textů za vydinou dobré a kvalitní hry, kterou pro Vás chceme vytvořit. Věřte, že pro Vás je čtení to nejsnažší, vymyslet to vyžadovalo víc energie. :D I tak ale víme, že reálií je opravdu hodně a chce to dost zamýšlení, abyste pochopili zdejší svět, ke hře je ale nutné vedět vše a bez obětování trochu toho času a energii pro přečtení se to neobejde, útěchou snad může být, že se Vám to vše určitě vrátí. Hrou se Vám nabyté informace více vryjí do paměti a nakonec budete vše brát jako samozřejmost. :-)

Co se týká ještě registrácí, uzavření proběhne poslední den v Lednu a prvního Února se už budete moci těšit na otevření univerzity.

Do nového školního roku Vám také přineseme zpestření v podobě odměn. Více se o tomhle dozvíte ve speciálním článku, kde bude vše vysvětleno a důkladně popsáno.

To je prozatím vše, těšíme se na nové i známé tváře :-)

Karol a Railen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.