Staffan Yrian V. Sjöberg

4. ledna 2013 v 20:51 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno: Staffan Yrian V. Sjöberg

Datum a místo narození: 1.1. 1996, Awold, Evropa

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Co vše Vás při pohledu na Staffana upoutá? Oči, tvář nebo široká ramena? Začneme pěkně od začátku, zhodnotíme a prohlédneme si tohoto muže pečlivě a především popořadě. Staffan má ve svých genech hned několik předností, některé zdědil po matce, další po otci a další třeba pro prarodičích. Pravě po svém dědečkovi musel zdědit výšku, kterou se momentálně pyšní a která stále nedosáhla konečného čísla, ač výška sto devadesáti šesti centimetrů u muže rozhodně není zanedbatelná. Světlé, hnědé kadeře musel podědit po svém otci, kterému se velmi podobá, nikdo mu ale neupře matčiny oči. Tak hluboké, temné, a přesto krásné.. to právě v nich se odráží pravá podoba tohoto chlapce, který se skrývá před okolním světem a žije určitou formou přetvářek, právě tam můžete spatřit, jak se cítí. Posuňme se ale dál, chlapcovo tvář se zdá být ostře řezaná, s výrazným a nepěkným nosem. Nikdo ale nemůže být dokonalý, a tak tuhle vadu určitě nahradí a vykompenzuje jiná přednost. Začíná mu už růst i první strniště, ale to si zatím pravidelně holí. Ramena má široká, na fotografii můžete poznat, že na péči a sílu svých svalů hodné dá, důvod se dozvíte až za chvíli. Paže má silné, rozhodně by od něho facka nebo pěst mohla nepěkně bolet a zanechat třeba i výraznou modřinu. Na pravém rameni má poté vytetovanou růži, která je pravým symbolem jeho rodu, zároveň ale i jeho samého. Hruď, pas, břicho a lýtka se nesou v podobném duchu jako ramena, a to v takovém, že mu posilovna a sport rozhodně nebývá cizí, svalstvo má pevné a vypracované. Chodidla má velká, obvykle mu nestačí ani velikost bot čísla čtyřicet sedm, což se může zdát úsměvné, ale věřte, že praktické to rozhodně není. Steffan se obléká různě, zvláštně i normálně. Záleží na jeho psychickém rozpoložení nebo také činnosti, kterou hodlá v oblečení dělat. Trička, košile, mikiny a svetry, tílka, klidně i chlupaté barevné ponožky, to vše si na sebe vezme, pokud v tom nalezne dostatečné pohodlí a teplo, vzhledem tomu, že je od dětství hodně náchylný k nemocem a chorobám, ač je to potomek smrti.

Povaha: Povaha tohoto chlapce se zdá být velice složitá a rozmanitá, není tomu ale tak, pokud ho blíže poznáte a naučíte se s ním komunikovat tak, aby nevznikaly zbytečné konflikty a podobně. Není to rozhodně nic jednoduchého, chce to spoustu praxe, i tak se to ale už hodně lidem podařilo a věřte, že z toho mohli náhle náležitě těžit. Steffan totiž není upřímný tvor, většinu svého pravého já ukrývá hluboko v sobě, tudíž abyste poznali jeho samotného a jeho povahu, musíte se pořádně snažit. Na poprvé se Vám to totiž nepodaří a na podruhé rozhodně také ne. Možná bude mít ke svým přetvářkám své důvody, jaké Vám ale už nepovím. Umí se pořádně rozčílit, nemá ale problém se také nad vším povznést a zahrát si na arogantního muže, kterého zžírá několik kapek flegmatismu. Klidný rozhodně být umí, ne ale tolik, spousta energie a především fyzická zdatnost zapříčinila to, že si ostatní myslí, že se rád pere a je výbušného charakteru. A na rovinu, není to tak daleko od pravdy. Svým výbuchem vzteku dokáže ohromit, v tom špatném smyslu, hned několik osob a rozhodně by dokázal také ublížit, přitom se to může stát z čista jasna, ani nevíte jak. Proto pozor na slova, na nevhodné chování, pokud ho nepotká dobrá nálada, může být hodně rychle zle.. nebo také ne. Rád si povídá s ostatními, společnost mu není cizí a za svého přítele považuje téměř každého, kdo se s ním dá do řeči a přijde mu sympatický, jen ti vyvolení se ale poté mají možnost dostat výš a lépe ho poznat. Možná to tak z popisu Staffanova charakteru nevypadá, ale většinou ho lidi na první pohled nemají rádi, působí na ně moc dobře, až arogantně a pravdou je, že rád využívá své výšky, své síly a dobře volených slov. Zkrátka se umí chovat tak, jak ostatní chtějí, aby pouze docílil toho, co chce on. Hluboko v něm má ale zakořeněný pocit a charakter, který patří jemu samotnému a který se jednoho dne dostane na povrch. Nikdo mu není lhostejný, dokázal by se obětovat za svou rodinu, za své město. Má dobrý charakter, sem tam pár skvrn, rozhodně ne ale takových, aby ho mohli ostatní soudit, to by se ale nesměl bát a musel se ostatním otevřít, což asi v nejbližší době neudělá.

Historie: Staffan se stal dalším očekávaným potomkem v téhle velké, obrovské rodině, která se postupem času stala synonymem pro věrnost k Elitě. Každý chlapec v rodě Sjöbergů se stal Elitou, ve které dělal nejlepší jméno svému rodu, také ale svému městu, za které byl schopen položit život, jak už se v několika případech stalo. Tahle tradice, že každý muž z rodu Sjöbergů se stal Elitou, je tu už od pradávna. Nikdo neví, kdy a kde vznikla, co vedlo k takovému kroku, každý v této rodině to ale bere za samozřejmost a čest být členem tak důležité skupiny. Za těch několik let, století a tisíciletí si tenhle rod vybudoval jméno, a proto když se řekne Sjöberg, všichni si pod tímto slovem představí Elitu. To by bylo ke chlapcovo rodině, jeho matka se jmenuje Carina, otec je Kondrad, ten už ale není v aktivní službě, protože ho potkalo ošklivé zranění, po kterém mu ochrnula celá pravá ruka i s ramenem. Od dětství jsou děti - především chlapci v této rodině vychováváni tak, aby byli na své povolání dostatečně připraveni, jejich filozofie nepřipouští nic jiného, než to, že se stanou Elitou. Jinak toho nebylo ani u Steffana, který jevil obrovské nadání a chuť trénovat, připravovat se každou volnou chvíli. Žije svým snem, rodiče i prarodiče jsou na něho hrdí a on se snaží pokračovat v tradici, kterou už před dlouhou dobou někdo nastolil. Často se říká, že tenhle rod se stal továrnou na kvalitní Elitu, a upřímně bychom si měli přiznat, že to je pravda. Steffan proplouval na základních škole naprosto normálně, sem tam dostal špatnou známku, ale za to ho nikdo nepeskoval ani podobně, vždy od rodiny dostával pouze podporu a vzájemný respekt. Jen co ho sem tam brzdilo byla slabá imunita, kvůli které byl často nemocný a potkalo ho i pár vážnějších nemocí, z kterých si naštěstí nenese žádné následky. U dívek to už měl trochu složitější, rád se nechal unášet a kolikrát zapomínal na to, co doopravdy cítí, takže možná dobře, že na vysněný Adorian vstupuje nezadaný. Snad také vstoupí pravou nohou..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.