Sebastian Aares Rasende

6. ledna 2013 v 12:55 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno: Sebastian Aares Rasende

Datum a místo narození: 15.8. 1996, Kodaň, Evropa

Věk: 17 let

Druh: Míšenec

Vzhled: Sebastian vypadá docela dobře a uvědomuje si to. Rozhodně totiž ty hromady dívek, kterým zlomil srdce, neulovil na své arogantní chování. Chodí oblékán prakticky jen v černé barvě, dává přednost jednoduchosti a ležérnosti. Má relativně nevinně vyzařující tvářičku, ovšem jeho tmavomodré oči orámované černými řasami se vždycky varovně blýskají. Varují před nebezpečím, které ale není tak docela na škodu. Slibuje také, že si s ním užijete. To rozhodně. Černé vlasy nosí obvykle načechrané, ale tváří se, že to tak není schválně. Samozřejmě je. Kudrny se občas na slunci hnědě odlesknou, nejsou naprosto ebenově zbarvené. Plné rty se málokdy prohnou v úsměvu. Má malinko odstávající uši, ale doufá, že si toho nikdo nevšimne. Dosud ještě nezapomněl na nenáviděnou přezdívku ze školky - Sloník Bimbo. Jeho pokožka má typický severský světlý odstín, ačkoli po své matce zdědil mírné opálení. Je docela vyšší postavy, rozhodně má více než 180 cm, nicméně nijak nevybočuje do extrému. Zato se ale může pochlubit vypracovaným tělem, za které ale nevděčí hodinám stráveným v posilovně, ale venku. Má pěkné ruce, ale na levačce se mu přes dlaň táhne ošklivá téměř zhojená jizva, na její příčinu velice nerad vzpomíná. Často ji zakrývá rukavicí bez prstů, čistě z praktického hlediska. Pravý prostředníček mu obvykle zdobí jednoduchý stříbrný kroužek bez jakéhokoli zdobení. Je jednoduchý a účelný, stejně jako on sám. Když jste s ním v místnosti, obvykle ho doprovází vůně mentolových cigaret, která se ho drží snad odnepaměti.

Povaha: Sebastian se vyznačuje především svou arogancí a naprostou bezohledností nad city ostatních. Jde výhradně za vlastními cíli a na následky zrovna nehledí. Pokud nejde o jeho mladší sestru Madison, pro tu by snesl modré z nebe. Je to jediný člověk, o kterém by s jistotou prohlásil, že je anděl. Obvykle má na tváři nasazenou chladně lhostejnou masku, za kterou skrývá veškeré emoce. Je sice dobrý lhář, na škole exceloval v dramatických představeních, ale obvykle se s tím ani moc neobtěžuje. Protože je to většinou právě Sebastian, koho se všichni snaží uchlácholit a věšet mu bulíky na nos. Ne, že by si to nechal líbit. Uklidnit se nenechá, svou přirozenou zuřivost a vášeň jen stěží drží na uzdě. Není vyloženě společenský ani samotářský typ, ale do konverzace se příliš nezapojuje. Svých šamanských schopností využívá, ale nezneužívá. Holduje tvrdé hudbě a má slabost pro blondýnky. Občas si však poslechne Bacha (pomáhá na uklidnění), nebo si začne s brunetkou či zrzkou, jeho chutě jsou velmi různorodé. Pokud byste chtěli narazit na téma, kterým ho absolutně nezaujmete, mluvte o politice. Lepší než pět lahviček uspávadla.

Historie: Seb je synem dánského truhláře, jeho nevlastní matkou je Irka jménem Kate - dalo by se tedy říct, že je bilingvní, hovoří plynně oběma jazyky, ačkoli dává přednost rozšířenější angličtině. Přesto ho často můžete slyšet dánsky nadávat. Nic o své minulosti netušil, protože otec se bál své rodině prozradit, co udělal. Donedávna za svou matku tedy pokládal Kate. Dětství prožil v Kodani, poté se vypravil na jakýs takýs studijní pobyt do Finska, kde žije doteď. Popravdě řečeno hlavně potřeboval vypadnout z rodného hnízda - ač bylo těžké malou Maddie opustit - a země tisíce jezer mu vyhovovala. Jakmile se odstěhoval, začala se projevovat ta horší stránka jeho osobnosti a vznikl Sebastian, jak ho známe dnes. Hodně pil a tvrdším drogám se také nevyhýbal, ovšem heroin si nevzal nikdy, nutno přiznat. Stal se docela závislým na pervitinu(kvůli kterému ho taky jednou zbili, odtud pochází jeho jizva), ale podařilo se mu to překonat a dnes jsou jeho věrným společníkem pouze cigarety. Jeho skutečná matka si pro něj přišla, zrovna když vysedával v hospodě. Byl to pro něj samozřejmě neuvěřitelný šok. Pověděla mu, kdo je, a požádala ho, aby si sbalil věci, protože potřebovala s jeho otcem projednat studium. Kate se přirozeně velice rozzlobila a naštvaně odjela někam pryč, pravděpodobně zpět do Irska. Od té doby ji Sebastian neviděl. Nechal rodiče, ať všechno ohledně univerzity zařídí, akorát podepsal přihlášku a to bylo tak všechno. Vlastně se mu na Adorian vůbec nechtělo. Raději by předstíral, že je obyčejným člověkem a žil svůj sotva načatý život. Bohužel, nedalo se nic dělat. Snaží se tedy chovat jako dospělý a brát to sportovně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.