Registrace

2. ledna 2013 v 15:04 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Registrace budou uzavřené 31. ledna, každý hráč včetně profesorů musí projít školkou, která se bude odehrávat v Baru.

Registrace studentů (Registrace uzavřeny)

(Pro otevření formuláře klikněte na nadpis.)
Hráči, kteří se rozhodnou registrovat za studenta, musí mít přečtené reálie, které naleznete zde.
Ti, kteří si neví rady s tvorbou postavy, mohu doporučit speciální článek, který Vám s tím pomůže. A nakonec pravidla, která byste měli znát, abychom Vás poté nemuseli za jejich porušení napomínat. Při jakémkoliv dotazu můžete psát na mail nebo do knihy určené pro otázky, rády Vám odpovíme. :)


Registrace profesorů (Registrace uzavřeny)

(Pro otevření formuláře klikněte na nadpis.)
Registraci profesorů doporučuji pouze zkušeným hráčům. I zde si musíte přečíst pravidla a reálie, vzhledem tomu, že na post profesora by se měl registrovat hráč se zkušenostmi a určitou hrací historií, tvorba postavy by pro něho neměla být problém, i tak ale můžete nahlédnout do speciálního článku.

Co se týká profesorů, budou muset také absolvovat školku v baru, také ale proběhne domluva přes Facebook a pravděpodobně i samostatná hra, abychom si hráče ozkoušely. Mezi povinnosti profesora se řadí pravidelná aktivita, minimálně jedna hodina do měsíce. Dobrovolnou účast na mimoškolních akcích, hrací aktivitu i mimo hodiny, tudíž hráči budou moci hrát za profesora kdekoliv v knihách, jako hrají studenti.

Profesor je povinen vymyslet si vlastní osnovy svého předmětu, které musí nejdéle do poloviny února zaslat na mail, je možná konzultace na facebooku nebo přes mail. :)

Hráč se bude podílet na chodu hry, proto budeme vyžadovat spolupráci ohledně některých akcí. Tudíž by to měl být člověk, co se nebude bát komunikovat a bude se snažit do hry vkládat nové prvky. Každý návrh oceníme, a to nejen od profesorů, ale také hráčů.

I zde platí, že při jakémkoliv problému nebo dotazu se na nás můžete otočit do mailové schránky nebo knihy na dotazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.