Raymond Gerett

6. ledna 2013 v 16:46 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Raymond Gerett

Datum a místo narození: 12. 11. 1995, Erisbur (Australský kontinent)

Věk: 17 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Na Raymondovi nenajdete moc zvláštností. Vzrůstově se neřadí mezi velikány, měří okolo 177 cm, ale údajně by měl ještě o pár milimetrů povyrůst, což je popravdě nic moc. Jeho postava je atletická, což je vcelku zvláštní, protože on si rozumí leda tak s golfovou holí. Sport rád sleduje v televizi, ale sám se ho neúčastní. Svou postavu totiž zdědil po svém otci, který byl už od útlého mládí nadaným sportovcem a atletem, a tak tvrdá disciplína a otcův nátlak občas mladého Raymonda přinutili něco se sebou dělat. Široká ramena se bohužel nepyšní hordou svalů, jak by se mohlo na první pohled zdát. Bránit se dokáže, rozdávat rány taky, ale posilování není a nikdy nebylo jeho oblíbenou činností. Co se týče jeho pleti, další zvláštností je to, že je jen lehce opálená. Na to, odkud pochází je to dost zvláštní, ale Raymond má se sluníčkem problémy. Nedokáže se opálit, pokud se snaží opalovat, pokaždé se jen spálí. Tohle jde z matčiny strany, protože celá její rodina pochází z Evropy, zatímco otec je rozený Australan, proto Raymond jemu i svým sourozencům může dozlatova opálenou pleť jen tiše závidět. I když je pravda, že tenhle fakt mu v životě nikdy moc nepřekážel. Co říct dál.. Jeho obličej je poměrně plný ostře řezaných rysů. Delší krk, výraznější rty, větší nos, kratší světle hnědé vlasy vyšisované sluníčkem najdete rozcuchané většinou po ránu, nebo když pospíchá. Jindy bývají upravené alespoň do přijatelné podoby. Posledním faktorem jeho tváře jsou hnědé oči. Oči, které střídají odstíny. Na světle jsou medově hnědé, jindy zase čokoládově hnědé, no jejich barva je nezapomenutelná, když do vás zabodne pohled dvou očí, ve kterých se v podstatě neodráží nic jiného než nezúčastněnost. Ve tváři moc výrazů nestřídá, jen pokud je hodně zamyšlený nebo naštvaný, jasným faktem toho je zkrabacené čelo a lehce pokrčené obočí. Naopak při překvapení mívá většinou jedno obočí tázavě nadzvednuté, a když se vám podaří zahlédnout jeho úsměv, jeden koutek úst bude vždycky lehce zdvižený nahoru. A jeho styl oblékání? Dejme tomu, že nedá dopustit na jednoduchost. Nějaký ten styl nebo móda ho nezajímají, a proto v jeho šatníku najdete hlavně tmavá trika doplněná o nějaké ty tmavé kraťasy nebo džíny.

Povaha: Rayova povaha není moc složitá. Je to jedním slovem flegmatik. Všechno jde kolem něj, nějak moc věcí neřeší, vlastně neřeší skoro nic, co se ho přímo netýká. Je to kluk, který si žije svým vlastním životem a rady ostatních nevnímá, nejraději se totiž spaluje a hecuje sám. Většinou ho nezajímá nic jiného než on sám. Sobecké? Ano, on je jeden velký sobec, to už patří k jeho povaze. Naopak ale není arogantní ani povrchní, jen by si podle něj měl každý svůj život řídit a řešit sám. Kvůli tomuhle pravidlu se stal z Raye poměrně uzavřený mladík, který o sobě nerad mluví. Nikomu se nesvěřuje ani neotevírá, protože podle něj se všechno může proti vám obrátit, když už se ale někomu podaří se mu dostat pod kůži, stává se pak člověkem, kterého si Ray váží a nedá na něj dopustit. Jeho uzavřenost nezapříčinila že by Ray byl samotář, naopak, přátele nevyhledává a přesto se společnost okolo něj vždycky najde. Je to zvláštní, ale bývá poměrně dobrý společník. Rád se baví, poslouchá ostatní, tváří se, že ho to zaujalo, i když ve skutečnosti to šlo jedním uchem dovnitř, druhým ven. Jde o to, že Ray nemívá špatné nebo dobré dny a naštvat ho? To se zatím ještě nikomu nepodařilo. Tváří se prostě většinou stále stejně, a tak nikdo nepřijde na to, jakou asi má dnes náladu. Jeho oblíbené odpovědi jsou pokrčení rameny nebo nevím. Ray celým životem nějak proplouvá, vždycky se mu podaří se ze všeho nějak dostat. Někdy s trochou štěstí, jindy i svou vlastní snahou, ale to bývá málokdy, protože Ray je jeden velký lenoch. Lidé ho k nějaké větší činnosti musí většinou dokopat. Nemá v sobě tu obávanou ctižádost nebo horlivost. Tenhle mladík se jen protlouká životem s rukama v kapsách, vždyť nemá ani zadaný cíl! Rozumí si se všemi lidmi, bez ohledu na jejich povahu. Bere je prostě takové, jací jsou bez ohledu na všechny špatné vlastnosti, párkrát se stalo, že mu někdo nesedl, ale to proto, že buď ubližoval jemu, nebo jeho přátelům. V případech, kdy se mu něco zalíbí nebo mu sedne nějaký člověk, dokáže se i smát, upřímně bavit a být prostě tím obyčejným puberťákem.

Historie: Ray se narodil jako čtvrtý potomek a první syn do vážené Gerettovic rodiny, jejich rodina je poměrně bohatá a ve společnosti zaujímá velmi dobré místo. Ray je z rodiny nejmladší, má ještě tři starší sestry - Ninu, jejíž umělecký talent je naprosto bezkonkurenční s vystudovanou vysokou uměleckou školou, Annu - atletku, držitelku mnoha individuálních ocenění a také úspěšně dokončila vysokou školu. A v neposlední řadě Scarlett - maturantku, vyvrhele a černou ovci rodiny, od které později pochytil Ray spoustu špatných zlozvyků, ale to až později. Na Raye už odmalička jakožto prvního potomka byly kladené vysoké nároky, aby byl lepší než všechny jeho sestry dohromady. Otec z něj chtěl mít hrdého atleta, jeho nástupce, ale jak se později ukázalo, Ray takový nikdy nebyl. Matka ho rozmazlovala a otec udržoval přísnou disciplínu. Ale i přesto, jak Raymond rostl, nikdy se nepodobal ani na jednoho ze svých rodičů, což zapříčinilo velké zklamání. Jared, jeho otec, typický charismatický Australan s pevnou rukou, povoláním diplomat a matka Juliet, která si dodnes zachovala ladnost, krásu a slušné vychování pravé dámy z Awoldu, ne, Ray vážně nebyl ani jeden z nich. Byl to kluk, který už odmalička měl hlavu v oblacích, rád snil, měl obrovskou představivost a hlavu plnou nápadů. Základní školu prolézal vždycky jako takový průměr, a ať otec chtěl sebevíc, donutil Raye maximálně k golfu a plavání, které mu ovšem vydrželo jen do osmé třídy, protože kvůli jedné události, kdy měl otřes mozku a skončil na pár dní v bezvědomí se raději plavání vyhýbal. Po pár letech musel otec snahu o převýchovu Raye vzdát, ten kluk si totiž dělal, co chtěl. Rady otce i matky šly naprosto mimo něj, stranil se rodiny a držel se jen pár svých přátel. Se sestrami si vůbec nerozuměl kromě Scarlett. Byla mu věkově nejblíž, ale to bylo nejspíš to nejhorší. Protože mladému Raymondovi začala ukazovat svět, a kdyby jí rodiče neposlali na internátní školu, kdo ví, jak by to dopadlo, protože závislosti na cigaretách se Ray zbavil silou vůle před nástupem na Adorian. Ano, jak se zdálo, Ray vážně základní školu ukončil. I se svým přístupem k učení se řadil vždycky mezi průměrné studenty se sem tam nějakou tou pětkou. Jemu bylo vždycky jedno, jak to s jeho životem půjde dál, ale jeho rodičům to jedno nebylo. Rozhodli se přihlásit Raymonda na Adorian, do Awoldu hlavně kvůli tomu, že v Awoldu může mít oporu u prarodičů z matčiny strany. Podepsal teda pár papírů a bylo hotovo. Stačilo jen prostě sbalit kufry, nasednout do letadla a vydat se vstříc nové budoucnosti, na Adorian.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.