Nové oznámení

2. ledna 2013 v 12:20 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Po dlouhé době Vás znovu zdravím,

než začnu psát o hlavní náplni tohoto článku, mám jednu příjemnou povinnost. Naše hra byla vystavena hodnocení na stránkách hry-na-hrdiny.blogspot.cz a k překvapení si počínala velmi dobře. Naše univerzita totiž ani ne po půl roce fungování získala ocenění dobré rpg! Celé hodnocení si můžete přečíst zde, zároveň tímto také chceme poděkovat autorce celého hodnocení za vynaložený čas a snahu. :)

Bohužel, ale ani toto hodnocení nám nezměnilo názor, ke kterému jsme po dlouhém přemýšlení došly. Rozhodly jsme se druhý univerzitní rok na Adorianu prozatím neotevírat, ač to rozhodně neznamená, že univerzita končí. Necháváme to otevřené, kdo ví, co se bude dít dál, a kam nás vítr zavane.

Musím sama za sebe přiznat, že vést univerzitu se zdá být mnohem těžší, než vést normální hru, kde nemusíte vymýšlet náplň hodin a řešit otázku profesorů. Hráči na sobě mají určitou zodpovědnost, kdy se musí dostavit na vyučování, které si profesoři (respektive my) připravili. To bohužel první půlrok zklamalo a i napříč tím, že hodinám bylo i několik akcí. Vše ale zůstává otevřené.

K tomu Vám samozřejmě také chceme popřát vše nejlepší do nového roku, ať se Vám daří v osobní životě i rpg. :)

Karol a Railen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.