Nell Reynolds

23. ledna 2013 v 14:43 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Nell Reynolds

Datum a místo narození: 5.8.1996 Erisbur (Australský kontinent)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Nell je velmi pohledná dívka. Svojí sluncem políbenou pletí vybočuje z řady "bledulí". Když ji uvidíte poprvé, to co upoutá vaši pozornost, jsou její pronikavě zelené oči, které jsou orámované dlouhými hustými černými řasami. Když zamrká, je jak mrkací panenka, s kterou doma spávala. Obličej má tvar oválu. Lícní kosti trochu vystupují, což jí dodává na přísném výrazu. Nos má trochu větší, než by chtěla. Působí jako bambulka. Spoustě lidí ale přijde roztomilý. Růžovoučká pevná plná ústa se roztahují velmi často do úsměvu, nebo úšklebku. Záleží na situaci a na lidech kolem. Celý její obličej rámují světle hnědé, sluncem vyšisované, vlasy. Padají volně v rozpustilých vlnách až po pas. Velmi často si neposlušné prameny zastrkává za ucho. Nemá ráda, když jí překáží ve výhledu. Postavu má přírodně štíhlou, po své matce. Na jejím těle nenajdete žádné velké množství svalů, ale nedá se ani říct, že by to byla bábovka. Když budete mít štěstí a pohledem zachytíte malý tmavý "kroužek" na pravé pánevní kosti, měli byste si ho prohlédnout lépe. Zjistíte totiž, že to není jen tak ledajaký kroužek. Je to malé tetování jing a jang. Objevilo se tam potom, co utekla z domova. Chtěla ho tam mít pro štěstí. Většinou ji uvidíte v obyčejných tílkách s bokovými džínsy, nebo ve volných půvabných šatech.

Povaha: Nikdy nepatřila mezi ty holky, které by potřebovaly mít na každém prstu tucet kluků. Jelikož vyrůstala s bratrem, její povaha získala chlapecký ráz. Ráda by si, ale našla cestu k chlapeckým srdcím a nějakého získala. Temperament není určitý, někdo může říct, že je spíše cholerik někomu může připadat spíše plachá. Ona sama nad tímhle moc nepřemýšlí. Je hodně impulzivní a podle toho se také chová. Občas ji z pusy vyletí slova, za která by si nejradši nafackovala. Má dny, kdyby se nejraději schovala hluboko pod zem a nevycházela ven. Je hodně lekavá a nesnáší, když ji někdo děsí. Občas se jí stane, že za jejími zády někdo promluví a ona spustí jekot na celé okolí. Naproti tomu se strašně ráda směje. Miluje tanec, zpěv a skvěle ovládá hru na klavír a kytaru. Dříve to bývala rebelka, která neznala žádné hranice. S postupem času se stává klidnější a klidnější, ale její rebelské vlastnosti v ní pořád jsou hluboko zakořeněny. Když má být ve větším kolektivu může působit introvertně. Nell akorát trvá delší dobu, než si zvykne na větší počet lidí. Potom se ta pomyslná zábrana stáhne a začne se bavit. Musí se naučit lidem věřit. Není důvěřivá a to jí často přivádí do maléru, protože by se ráda skamarádila s ostatními, ale tahle její vlastnost jí v tom překáží. Od srdce vždy poví, co si myslí, takže nikdy nepočítejte s tím, že by vám lhala. To dělá jen v těch nejnutnějších případech.

Historie: Její rodina nepatří k těm nejbohatším. Emily a George jsou ale jedni z nejlepších rodičů, které by si tato dívenka mohla přát. Nikdy jim to, ale neřekla. Na své dětství si nemůže stěžovat. Bylo pro ni úžasné. Měla bratra, se kterým trávila veškerý volný čas. Lezli spolu po skalách a neustále se něčemu smáli. Stále vzpomíná na to jak spadl do jezírka a ona se bála, že ho nadobro ztratila. Tehdy si sedla na kámen a plakala a plakala. Potom se vynořil, ale ona si ho nevšimla. Složila hlavu do dlaní, a když ji někdo zezadu chytl a stáhl sebou do jezírka, začala vřískat a nalokala se té nevábivé vody. Nell začala dospívat a v té její hlavičce se začaly odehrávat složité pochody, kterým nerozuměla. Viděla rodiče, jak zbožňují jejího bratra. Jak mu se vším pomáhají a podporují ho ve všem, co dělá. Začala na něj žárlit a jednoho dne, se prostě sebrala a odešla z domu. V noci tajně vyskočila z okna svého pokoje a utíkala, kam ji nohy nesly. Několikrát se po svém útěku vrátila domů. Viděla, že je její rodina smutná, ale pořád si říkala, jak moc ji ublížili. Už se nikdy nechtěla vrátit domů. Sice jí to trhalo srdce, ale pro své vlastní dobro se nevrátila. Jen je čas od času pozorovala. Potloukala se po městečku, ale nikdo ji neviděl. Přes den se schovávala a v noci chodila sama po ulicích ztemnělého města. Nakonec dospěla k názoru, že nastoupí na univerzitu, aby se vrátila do normálního života. Chce znovu žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.