Jimmy Reynolds

20. ledna 2013 v 15:41 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Jimmy Reynolds

Datum a místo narození: 13.7. 1995 Erisbur (Australský kontinent)

Věk: 17 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Jeho kůže září opálením, jak by také nemohla, když žije na jednou z nejslunnějších míst. V Austrálii ve městě Erisbur. Jeho vlasy získaly zlatavý nádech od slunce a přesně tento zlatavý nádech podtrhuje už tak tmavé hnědé oči. Občas mu pramínky vlasů spadají do nich v lehkých vlnkách. Mezi obočím se mu často objevuje vráska. Většinou jí tam má, když má starosti o lidi kolem sebe. O svou rodinu anebo jeho kamarády. Občas se svým obočím provádí i vtipné grimasy. To hlavně, když chce rozesmát někoho, kdo je smutný. Opálené a svalnaté tělo se pro něj stalo spíše prokletím. Přitahuje více holek, než by sám chtěl. On totiž hledá jen tu pravou. Rád nosí čepici, aby nevypadal tak nápadně. Né, že by se snad chtěl schovávat, jen je to pro něj jednodušší, protože úprava vlasů ho vážně moc nezajímá. Jeho nos je přesně takový jaký má být, ani ne malý ani ne velký. Prostě přesně odpovídá konturám jeho obličeje a ladí s jeho křivkami. Ústa vyplněná do půl měsíce se často smějí a odhalují tak dokonalou sadu jasně bílých zubů. Není bez vady. On sám jich na sobě vidí více než dost. Nesnáší svoji jizvu v pravém obočí, kterou si způsobil při nehodě. Také nemá rád pihu, která leží těsně před začátkem jeho vlasové části. Má jemné, ale zároveň silné ruce, které se nebojí žádné práce. Kolikrát už na nich měl mozoly a bylo mu to fuk. Pohodlné oblečení je pro něj základ. Takže jednoduché jednobarevné tričko, džíny, mikina a čapka jsou to pravé přesně pro něj. Na nohy neusadí skoro žádné jiné boty než tenisky. I na plesy je pro něj těžké vyměnit pohodlí za elegantní smoking.

Povaha: Temperamentem se spíše blíží melancholikovi než komukoliv jinému. Je přemýšlivý možná dokonce i lehce naivní a přesně ta jeho naivita ho stojí nejvíce úsilí se znovu zvednout, když ho život chtě nechtě srazí na kolena. Občas prostě nemá už chuť vstát a jí do toho všeho znovu. Vždycky to, ale nakonec překoná a jde dál. Přesně v tomhle tkví jeho statečnost a odhodlanost jít za svými sny a cíli. Jít dál bez ohledu na to, co se může stát. se svými problémy si moc neví rady,ale jakmile má pomoci někomu jinému, je z něj jiný člověk. Je obětavý a možná proto, nemá moc kamarádů. Vždycky za ním přijdou lidé, když něco potřebují a on jim jako hodný kluk vyhoví a pomůže jim. Většinou je to přátelství jen na chvíli. Několikrát se už zařekl, že to dělat nebude, ale když vidí někoho bezradného, nemůže si pomoc a tento pud se v něm probudí, ať chce nebo nechce. Hledá proto přátelství, které bude "oboustranné". Jimmy má v sobě ale skryté tajné emoce. Prudkost, zbrklost a neustálá chuť zkoušet něco nového. Přesně tohle se v něm vaří a jednou za čas přijde okamžik, kdy to ani on sám neumí potlačit.

Historie: Rodina Reynoldsových nepatří mezi ty nejbohatší, které žijí v tomto městě. Jsou to,ale lidé se srdcem na pravém místě. 13.7. 1995 přišel do jejich života zázrak v podobě jejich syna Jimmyho. On pro ně byl vysvobození z koloběhu. Jimmy byl proto hýčkán a byla mu dávána veškerá láska, která jen mohla být dána. O rok později je zázrak navštívil znova. Jimmymu byl rok, když se mu narodila sestra Nell. Od malička byli nerozluční a v něm se začal vyvíjet ochranářský pud. Vždycky Nell říkal, že nedovolí, aby ji kdokoliv ublížil. Jeho život se změnil v okamžiku, kdy jeho milovaná sestra utekla. Od té doby se Jimmy stáhl do sebe a každé ráno chodil běhat, aby si vyčistil hlavu. Tento zvyk mu zůstal do dnes. Celá jeho rodina a dětství se obrátilo vzhůru nohama. Nell se neukázala, a protože smutek nad ztrátou milované osoby byl nesnesitelný, Emily a George se rozhodli opustit jejich malý poklidný domek v Erisburu a přestěhovali se do Awoldu. Jimmy tedy nastupuje na Adorianskou univerzitu, kde chce začít nový život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.