Gracelynn Jordan Lewis

22. ledna 2013 v 16:40 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno: Gracelynn Jordan Lewis

Datum a místo narození: 13. 4. 1995 Awold (Evropský kontinent)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Je to dívka nevelké postavy. Měří kolem 170 centimetrů, což jí vůbec neubírá na sebevědomí, naopak shledává svou výšku dívčí, jak by to mělo být. Její obličej s ne příliš ostře řezanými rysy je se v oblasti nosu a tváří hustě posetý pihami. Pod dvěma tenkými linkami nazrzlého obočí má posazený pár tmavých hnědých očí hustě olemovaný řadou tmavých řas. Její nos je zpravidla malý, skoro až nenápadný obdobně jako její drobné nenápadné rtíky narůžovělé barvy. Své vlnité vlasy barvy mědi se zlatými odlesky má často rozpuštěné, jen málokdy si je zaplétá do copu nebo stahuje do culíku. Její postava by se dala shledat štíhlou než hubenou či pohublou. Je v poměrně dobré kondici, k čemuž jí napomáhalo pravidelné běhání se staršími bratry. Dále jí nijak necharakterizují žádné jizvy, spíše ručně dělané korálkové náramky, které nosí namotané na levém zápěstí namísto hodinek. Co se stylu oblečení týče, skutečně holduje nošení šátků, jakékoliv barvy, jakéhokoliv zoru, pokud se nejedná o nic kýčovitého. Ale stejně jako mnoho lidí kolem ní má ráda své osobní pohodlí a jednoduchost, takže jí často můžete zahlédnout v jednobarevných tričkách, pokud zrovna nejde někam ven. Do společnosti vyráží raději v džínech nebo šatech, záleží na počasí a okolnostech. Nemá v lásce boty na podpatcích, což ale neznamená, že své nohy nikdy nevystaví jistému nepohodlí. Obdobně to má s upnutými společenskými šaty na plesy a jiné příležitosti.

Povaha: Grace by se dal označit za velmi svéráznou osobu, hlavně co se jednání s lidmi týče. S nikým si nebere servítky, často rovnou a přímo na plnou hubu řekne, co si myslí, i když se to zdá být v daný moment zcela nemístné. A právě to je jedna z jejich silných i slabých vlastností, které jí mnohdy přivádějí do průšvihů a různých malérů. Buďto se někomu její povaha hned zalíbí nebo jí budou nenávidět, jiná možnost není. Dříve hodně hleděla na to, co si o ní lidé myslí, ale s postupem času vyrostla z takové iluze a dospěla k názoru, že je důležitější, jak se na sebe dívá hlavně ona sama. Nedělá jí velké problémy se pohybovat v cizím prostředí, velmi rychle se zadaptuje. Ráda poznává nové lidi, ne však za každou cenu, opravdu nerada se druhým vnucuje. Nebývá příliš náladová, ale stoprocentně na jejím obličeji vždycky poznáte, jestli je v dobrém nebo špatném psychickém rozpoložení. Většinou nestrká nos do cizích věcí, pokud nedojde k názoru, že rozhodnutí onoho jedince může ovlivnit životy více lidem. S oblibou utíká od problémů, což je jedna z jejích špatných vlastností a pokud možno se vyhýba vyostřeným situacím. Pokud se ale ocitne v takovém momentu, je velmi dominantní a agresivní, nebojí se na druhé zvednout hlas. Hádkám zpravidla neholduje, ale ani v nich nechce prohrát, což naznačuje další její vlastnost - téměř bezmeznou tvrdohlavost. Když si něco usmyslí, pevně na tom trvá a jen těžko jí budete její "pravdu" vyvracet. I přes všechny tyhle nedostatky si nesmírně váží svých přátel, protože si je vědoma faktu, že to s její povahou není někdy lehké. Je velmi loajální vůči své rodině a blízkým lidem. Raději si stokrát rozmyslí, do koho vloží svou důvěru, nejvíce se totiž ve svém životě bojí zklamání. Je velkým milovníkem hudby, klasické i moderní, nejraději se ale věnuje kreslení, při kterém nejčastěji používá tužku, uhel, křídy nebo pastelky. Výjimky u ní nejsou ani štětce. Tancovat umí, ale nikdy jí tenhle obor moc nebral, takže základy umí, ale rozhodně se nepovažuje za elegantní vílu. Jako základ každí dobré snídaně považuje pořádně silné kafe s trochou mléka.

Historie: Narodila se v podvečer 13. dubna v Awoldu, ale její samotní rodiče pochází z Everasu, odkud se odstěhovali za lepší prací na Evropský kontinent. Gracelynn není první z dětí Joanny a Leonarda Lewisových, je teprve třetí v pořadí. Nejstarší bratr Soren (25 let) žije sám v Erisburu, kde se věnuje profesi Diplomata, druhý bratr Uriah (22 let) studuje poslední ročník na Adorianu a prozatím nemá jasno, kterým směrem se vydá. Gracelynnino dětství bylo prvních osm let zcela bezstarostné, mnoho času trávila se svými bratry, kteří jí měli pod svými ochrannými křídly, takže se nikdy nemusela ničeho bát a klidně vyrůstala ve svém malém osobním světě, kde se pomalu zrodila i její přirozená sebejistota a víra ve vlastní schopnosti. Až kolem třináctého roku jejího života začal vztah mezi jejími rodiči silně skřípat a o pár měsíců se oba manželé Lewisovi rozvedli. Doma se nikdy příliš nemluvilo o důvodech, hlavně otec se úspěšně vyhýbal a do dneška vyhýbá otázkám své dcery, proč se tak stalo. Soren i Uriah utekli střídavé rodičovské péči, Gracelynn ale nikoliv. Nejvíce času ale podle svého přání tráví se svým otcem, se kterým si rozumí o trochu více, ale pro ni osobně nebylo lehké volit si mezi mámou a tátou. Joannu, která pracuje jako Písařka, navštěvuje každý druhý víkend a tráví s ní většinu svátků v roce a kus velkých prázdnin, dle domluvy samozřejmě. Letos se ale její matka nenadále odstěhovala do Erisburu za lepší prací a ve své podstatě i za novým životem. Gracelynn měla na vybranou - bud může jet se svou matkou nebo zůstat se svým otcem Ošetřovatelem ve svém rodném městě. Podruhé za život tedy odmítla návrh své matky, rozhodla se setrvat v rodinném zázemí a vystudovat Adorian jako její bratři. Sama ještě nemá zcela ujasněno, čím by chtěla být, ale pevně doufá, že Adorian jí pomůže více si ujasnit priority a ukáže jí, v čem tkví její největší síla.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.