Charlotte Eleanor Roche

8. ledna 2013 v 19:45 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno: Charlotte Eleanor Roche

Datum a místo narození: 6.4.1996, Awold, Evropský kontinent

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Charlotte vás už od pohledu zaujme svou výškou, jelikož měří skoro 180 cm, tudíž se rozhodně neřadí mezi nejmenší. Její postava je štíhlá, ovšem ne vyzáblá na kost, přesto se může pyšnit docela pěknými křivkami, ne příliš velkých, ani malých rozměrů. Její pleť má lehounce bronzový nádech, takže nepůsobí nijak mrtvolně - ale zase na druhou stranu nemůžeme říct, že by byla nějak opálená. Nadále vás zcela určitě zaujmou její vlasy, které jí spadají zhruba do poloviny zad a podle počasí a "nálady" se po různu vlní, anebo jsou naopak rovné jako hřebíky. Mají zvláštní barvu - cosi mezi tmavě špinavou blond a světle hnědou v jednom. Záleží na světle, jednou se může zdát že se zlatě lesknou a vzápětí mohou působit tmavým dojmem... Zkrátka je to různé. Další věc, co na Charlotte stojí za zmínku, jsou její oči, lemované hustými vějířky černých řas. Jejich barva je také neurčitá, přesto je tvořena převážně jakousi směskou šedi a modři, s mírně zelenkavým nádechem. A samozřejmě i v tomhle ohledu má svůj podíl na výsledné barvě očí světlo. Na přímém slunci se objeví jejich pravá barva v plné kráse, ovšem při tlumenějším osvětlení se zdají být černé. Nad nimi se klene pěkně tvarované obočí, které mívá buďto nakrabacené v náznaku nepochopení, anebo ironicky pozvednuté. Záleží na její náladě. Nos je průměrný, nijak velký, ani malý, každopádně hezky tvarovaný. Pod ním se nacházejí pěkně vykrojené rty, které jsou spíše užšího tvaru. Ráda je různě stahuje do šklebů anebo naopak do úsměvů, a není den, kdy by nebyly natřeny minimálně leskem se třpytkami. A teď ke stylu oblékání. Nemá jeden určitý styl, kterého by se držela, vlastně jí skoro nic neříkají ani módní trendy, respektive ji absolutně nezajímají. Zkrátka, v jejím šatníku najdeme téměř všechno, kromě příliš elegantního oblečení typu společenský kostýmek. Ty výhradně odmítá, přijdou jí pod její úroveň. Jeden den je schopná být oblečena téměř slavnostně a další den ji můžeme spatřit v obnošených kraťasech, tílku a Converskách. Jednoduše, záleží na náladě. A nesmíme opomenout řetízek, který zásadně nesundavá - je to jednoduchý, stříbrný řetízek s přívěskem srdíčka, který jí přesně zapadá do dolíčku mezi klíčními kostmi. A dále ještě malý, stříbrný prstýnek s diamanty - ten nosí na levé ruce. Tyto dva šperky nesundavá, takže ji bez nich ligocky neuvidíte. Ovšem nedělá jí problém na sebe navěsit všechno možné - od perlových korálů, přes cinkavé náramky, po světélkující čelenky.

Povaha: Na první pohled se může zdát jako arogantní, nafoukaná snobka a mrcha. Nebo naopak jako ukecaná, a milá kamarádka. Je vlastně jen na vás, jak si ji zaškatulkujete, ovšem názor na ni můžete změnit docela rychle. Takže z příkladu číslo jedna se po pár minutách může stát příklad číslo dvě. Anebo naopak. Každopádně když si s někým tzv. "sedne" i bez přetvářek, je z ní rázem ta milá, ztřešťená holka, která je pro každou blbost - od tančení na ulici po koupání ve fontáně na náměstí.... Dále je velice obětavá a pro své nejbližší je ochotne udělat téměř cokoli. Ovšem abyste se stali jedním z jejích nejbližších, zásadní je mít podobné názory, vlastnosti a zájmy. Ovšem její druhá část je ta sobecká a pohrdavá, skoro až arogantní. Je dobrá herečka a ráda se přetvařuje, takže ikdyž ji něco raní, nedá to na sobě znát. Také je občas velmi prolhaná a také si ráda "podrbe" někoho, koho nemůže vystát. Další její vlastností je náladovost. Nálady se u ní mění více než počasí - ráno je schopná vstát v depresi a za pár minut skáče radostí. V takových stavech je lepší se jí vyhnout, nevíte, co si na vás přichystá. Ať se jedná o obyčejné bafnutí zpoza dveří, ,nebo o balónky plněné vodou...

Historie: Charlotte se narodila jako jedináček do velmi bohaté, a rozvětvené rodiny, přestože nemá sourozence. Tudíž z toho je zřejmé, že už od ranného dětství byla zvyklá na luxus a přepych, měla vše, na co si vzpomněla a co jen mohla chtít. Bydlela spolu s rodiči v rozlehlém domě připomínajícím spíše palác, než rodinný dům. Pro sebe měla téměř celé patro, už jen její dětský pokoj byl velký, asi jako miniálně dvě místnosti z obyčejného domu. Ovšem jedno jí chybělo nejvíc... A to sice někdo, s kým by si mohla normálně hrát a povídat... Zkrátka postrádala kamarády, a to jenom kvůli jejímu postavení, za které jí nadávali a shazovali ji už od školky. Na základní škole to bylo pomalu ještě horší. Navíc měla pomalu nejlepší prospěch z ročníku, za což si vysloužila ne úplně hezkou pověst zazobané šprtky. Často se uzavírala do sebe a s nikým se skoro celé roky nebavila, Repsektive se to takhle vleklo až do začátku druhého stupně, kde se jejich původní ročník rozpadl, většinu lidí nahradili noví žáci... A tam si prvně našla někoho z podobné vrstvy. Šlo spíše o menší partičku sourozenců, kteří se přistěhovali z Amerického kontinentu. Zprvu mezi nimi vše bylo v pořádku, zhruba rok se spolu bavili, chodili ven... Ovšem netrvalo dlouho a všichni se proti Charlotte spikli, pomlouvali ji a snažili se jí udělat ze života peklo. Ta si to ale nenechala líbit, po všech těch letech, kdy byla uzavřená a s nikým se nebavila, je během pár dnů se s nimi pěkně pohádala a od té doby je neviděla. Ale když oslavila patnáctiny, objevil se kluk, který jí doslova zamotal hlavu, naprosto se do něj zamilovala a když to vypadalo nadějně, že by z jejich vztahu něco bylo, načapala ho s jinou. Není divu, že to nesla psychicky velice špatně a od té doby už se zapřísáhla, že s žádným nechce nic mít. Když si opět prošla temným obdobím plným depresí a špatných známek, jednoho dne ji rodiče obeznámili s tím, že krátce po šestnáctinác ji pošlou na Adorian, kde má sestřenici - Celeste - a to ji nehorázně potěšilo. Našla v tom jakousi naději, že vše tak bude lepší. Jakmile oslavila šestnáctiny, rodiče dodrželi svůj "slib" a zanedlouho ji poslali právě na Adorian.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.