Chace Morley

14. ledna 2013 v 17:36 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Chace Morley

Datum a místo narození: 8.5. 1995, Awold, Evropský kontinent

Věk: 17 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Barva jeho kůže odpovídá tomu, odkud pochází. Není žádný snědý chlapák z pláže. Awoldské počasí mu nedovoluje moc se opálit. Navíc také po své matce zdědil nemilou věc a tou je, že jakýkoliv pokus o to být snědší, skončí jen červeným popálením. Chacovy vlasy jsou tmavě kaštanové a husté. Velmi si dává záležet, na tom, jak jsou upravené. Ale jsou i dny, kdy to zas tak moc neřeší. Nechává si trochu delší sestřih, který je pro něj velmi typický. Čelo má trochu větší, než by mělo být. Mezi obočím se mu velmi často dělají "ustarané" vrásky. Jsou od toho, jak pořád krčí nos a všechny svoje slova doprovází pohybem svým upraveným obočím. Pod obočím se lesknou tmavě hnědé oči. Svojí barvou připomínají horkou čokoládu. Na nos si vždycky stěžoval. Říká o něm, že je jak přistávací plocha. Občas si nechává narůst strniště. Připadá si pak mnohem mužněji. Plné rty se velmi často roztahují do pobaveného úšklebku. Tělo má Chace vypracované díky posilovně. Nechodí tam nějak pravidelně, ale i doma poctivě trénuje. Bez pohybu by asi bez jakéhokoliv pohybu na delší dobu umřel. Jeho styl není nijak výrazný. Velmi často a rád nosí košile, u kterých si rukávy vyhrne do výše loktů a odhalí tak na levé ruce svoje mateřské znaménko, které zase pro změnu zdědil po svém otci. Pokud se ale zrovna necítí na košili, rád si vezme jen obyčejné jednobarevné tričko. Není ten typ, co by nosil vtipné a vystižné nápisy na tričkách. Není ani velkým fandou někoho, takže ani žádné fanouškovské tričko na něm neuvidíte. Ke košilím i tričkům si většinou bere tmavé džíny. Někdy tmavou barvu vymění za šedivou. Nikdy moc nebyl hr do hodně barevných věcí. Jako kdyby měl vyčnívat. Na nohách nosí pohodlné tenisky, kterých má spoustu.

Povaha: Svým temperamentem je Chace spíš flegmatik než cholerik. Většinou věci nechává, ať se vyřeší za něj. Výjimkou jsou jen záležitosti rodiny. Neláme si s ničím hlavu. Prostě udělá to, co ho většinou napadne. Nejde o to, že by se nad tím nezamýšlel, ale od malinka se řídí svým vlastním heslem. To, co chceš udělat jako první, je správné. Ví, že to občas není pravda, ale stejně se jím řídí. Proto lidi odsoudí hned na první dojem. Padneš mu do oka hned, fajn jste kámoši. Nepadneš mu do oka, smůla kámoši už asi nebudete. Nemá rád ufňukané holky, které kvůli všemu brečí a všechno strašně hrotí. Radši má vyrovnanou, vtipnou inteligentní dívku, která se nebojí vzít osud do svých rukou, riskovat a dokáže sama sebe obhájit. Ví, že má velké nároky, ale nehodlá z nich slevovat. Proto asi za celý svůj dosavadní život měl zatím jen pár vztahů, které ale za moc nestály. Přesto, i když na to asi nevypadá, věří na pravou lásku. Každý má svoji spřízněnou duši a je jen na něm, kdy ji objeví. Chace nepatří mezi týpky, co se strašně rádi mlátí. Je spíš klidné povahy. Největším relax pro něj je hudba. Proto asi umí hrát jak na klavír, tak na kytaru. Není sice nejlepší, ale k zahození také není. Jeho vášní jsou také filmy. Rád se jen tak válí v posteli a sleduje je. Myslí si o sobě, že je dokáže docela nezaujatě zhodnotit. Může se zdát, že je arogantní. Občas tak vystupuje, ale to jen když nemá náladu, nebo mu dotyčný člověk nesedl. K lidem chová respekt. Nikdy nepochopí ty lidi, kterým jsou úplně jedno. Vždyť i oni budou jednou staří. Chace je také velký požitkář. Života si užívá plnými doušky.

Historie: Chace se narodil do rodiny, která má hluboké kořeny. Narodil se manželům Robertovy a Samantě Morleyovým, kteří jsou oba dva sběrači duší. Morleyovi jsou spokojená rodina. Nejsou až převelice bohatí, ale nejsou zase ani chudí. Žijí v rodinném domě na okraji Awoldu. Svého syna vychovávali s veškerou péčí a láskou, která by se měla dostat každému dítěti. Jsou spokojení s tím, jaký Chace je. Nemohli si přát lepší dítě. Chace ale není jedináček. Před 7 lety se do jejich rodiny zařadil nový člen, kterým je jeho mladší bratr Ronald. Pro Chace vůbec nebylo těžké přijmout fakt, že se o své rodiče bude muset dělit s malým bráškou. Strašně se na něj těšil. Proto spolu dnes mají výborný vztah. Jsou to nejlepší kámoši, i když je Ronald o 7 let mladší. Chace díky tomu, dá se říct, zestárl předčasně. Jelikož rodiče často cestují, kvůli svému povolání, měl Ronalda na starost on. Sice občas zaskočili prarodiče, ale on si svou roli náležitě užíval. V době, kdy se dostal do puberty, mírně pozapomenul na svoji roli, kterou si sám zvolil a začal se zajímat o večírky a podobné věci. Samozřejmě, že se dostal někdy i do pořádných problémů. S rodiči to však vždy vyřešil. Od té doby, co jednou málem shořel celý dům, kde se uskutečňovala jedna party, přestal na večírky chodit. Vrátil se zpět do svého klidného života, který žil předtím. Možná se může zdát, že je snob, ale tak to opravdu není. S rodinou zažil také spoustu akčních zážitků. Jeho otec je velmi vtipný člověk a výborný kuchař. Morleyovi jsou vyhlášeni svými báječnými steaky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.