Celeste Pauline Hedegaard

3. ledna 2013 v 20:29 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno: Celeste Pauline Hedegaard

Datum a místo narození: 21.6.1996, Oach, Afrika

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Celeste je dívka, která v davu nějak extra nevyniká ovšem ani nezaniká. Má průměrnou výšku 166 centimetrů k tomu také sedí její postava, není vyhublá ani tlustá, jednoduše průměrná s ženskými tvary. Její pleť se řadí také mezi průměrnou není bílá jako zeď ale také nepatří mezi ty kteří mají olivově snědou pleť. Obličej má oválného tvaru s jemnými rysy, první ale co vás na její tváři upoutá, jsou velké čokoládově hnědé oči lemované tmavě hnědými vějířky řas. Nad tím se klene obočí stočené do menšího obloučku. Nos má trochu větší a špičatější na svůj obličej, přesto to není nějaká obří vada na kráse. Její ústa jsou symetrická plnějšího tvaru světle růžové barvy, horní ret je více vykrojený než ten spodní a velice často jsou zkřivené do přátelského a milého úsměvu. Celý její obličej lemují dlouhé tmavě hnědé vlasy padající kousek pod lopatky, nejsou úplně rovné tvoří je větší vlny. Nejraději a také nejčastěji je nosí rozpuštěné, přestože to není moc praktické a pořád jí padají do obličeje, na to si však zvykla. Do culíků, drdolů a podobných účesů si je sčesává jen výjimečně, nejpravděpodobněji to bude na nějakou společenskou událost nebo večírek. Nakonec trochu k jejímu stylu oblečení, který se nedá přesně určit. Obléká se zrovna podle nálady, a jak se cítí, podle toho také můžete usuzovat. Nejčastěji ale nosí džíny, tričko, svetřík a baleríny, popřípadě tuto samou kombinace akorát si místo riflí vezme sukni. Šaty se v jejím šatníku také najdou, ale většinou si je nechává jen na večírky popřípadě, když je venku hezky a teplo. Vlastní velkou sbírku všemožných prstýnků, náramků, řetízků, náušnic a jiných cetek. Neustále musí mít na ruce náramky co chrastí nebo jen prstýnky, ze kterými by si mohla hrát když je nervózní.

Povaha: Její povaha je celkově složitá, nikdy se neřadila mezi ty, kteří by si užívali být středem pozornosti nebo naopak tím kdo stojí jen v koutě a s nikým se nebaví. Nejraději tráví čas s lidmi, které zná a může jim věřit před nimi je otevřená, směje se, dokonce by někdo mohl říct, že je upovídaná a střeštěná, nebrání žádné zábavě a podobně. Ale jakmile se ocitne ve společnosti někoho, koho nezná a vidí ho poprvé v životě, nikdy by ho neoslovila první bezdůvodně. Jen tak? To pro ní rozhodně není, je totiž v tomhle ohledu dost stydlivá a děsí se věcí jako je nějaký veřejný projev a dramatický kroužek by pro ní nebyl jednoduše to pravé ořechové. Pokud spolu rozhovor začnete a nebudete se znát stěží z ní vytáhnete její jméno a podobné informace, ale po nějaké chvilce se může stát, že se Celeste rozpovídá a bude se s vámi bude bavit jako s dávným kamarádem, ale to jen v tom případě, že jí budete připadat milý a sympatický. Na druhou stranu pokud si o vás udělá špatný obrázek tak jednoduše pořád zůstane ta uzavřená dívka, ze které budete muset tahat jakoukoliv informaci. To že je nervózní poznáte podle toho, že si pohrává s nějaký prstýnkem, řetízkem nebo náušnicí, je to věc, kterou dělá nevědomky a nějak se jí to nevede se jí to odnaučit. Už od mala je realistka a možná i trochu pesimista, snaží se vidět všechno tak jak je a není ani naivní. Stává se, že něco vzdá předem než začne nebo když jí to nejde, tak to vzdá ale se vztekem. Ale existují pro ní i ,,výzvy", které musí zvládnout co to stojí, protože v tomhle případě by si nedokázala přiznat prohru. Další věc co se o ní nedá říct, že je samotářka. Ráda tráví ve společnosti někoho jiného, ale najde se den pod psa, kdy nejraději je sama a vraždí všechny jen svým pohledem. Mezi její záporné vlastnosti patří nepořádnost, neustále něco ztrácí a najde to až poté co to potřebovala a také v ohledu dochvilnosti pokulhává.

Historie: Narodila se 21.6.1996 což znamená, že přesně na letní slunovrat ve městě Oach v Africe. Sice její předci pocházejí s Awoldu ovšem kvůli práci jejího otce se tam její rodiče přestěhovali rok před narozením jejich prvního potomka. Celestin otec Xavier Henry Hedegaard měl už od mala přísnou výchovu, tudíž bylo jisté, že jednou povede velice vznešenou práci v jeho případě se jednalo Diplomata, byl to workoholik tudíž měl na první místě práce a ne rodinu což vadilo její matce Elizabeth Hedegaard za svobodna Gaurett, která pracovala jako ošetřovatelka. Celeste se jim narodila jako nečekané dítě ale ovšem už po svatbě. Po necelých dvou letech do rodiny přibyl syn Samuel. Oba vychovávala matka přísným, ale spravedlivým způsobem aby jednou měli stejně vysoké postavení jako otec, kterého vyhlížela skoro každý večer jako malá oknem do doby než se vrátil, což bývalo většinou kolem půlnoci. Jakmile začala být starší pomalu věděla, že s otcem nebude mít tak dobrý vztah jako zná od svých kamarádů, kteří tráví se svými otci hodně času. Ona ve svém volném času ráda četla nebo vařila, hlavně její druhá záliba jí strašně bavila naopak sport nebyla její silná stránka ale s bráchou si někdy zahrála jen tak ze srandy basketbal na plácku před domem, časem se to stala jako jejich tradice a kterou nedala dopustit. Jednoho dne, když jí bylo 14 let rodiče jim řekli, že se rozvádí. Byl to jako blesk z čistého nebe, protože když byl otec výjimečně doma hráli s matkou hru na dokonalé manželství. Trvalo dlouhou dobu, než se s tím vypořádali, hlavně kvůli tomu, že se Elizabeth odstěhovala se svými dětmi zpátky do jejího rodného Awoldu. Pro Celeste bylo těžké si najít nové přátelé ale časem přišla na to, že to není tak hrozné jak to čekala přesto jí chybí její staří přátelé z afrického Oachu. Ovšem se tam jednou do půl roku vrací za otcem většinou na týden, to je většinou doba kdy si na ní a Sama udělá alespoň trochu času.Přesto ho má pořád za vzor jako už od dětství a proto se učí, aby byl na ní pyšný což se i daří. Nyní přichází čas, kdy nastupuje na Adorian po delším váháním jestli jít na tuto školu nebo do Oachu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.