Alexandra O'Neils

6. ledna 2013 v 16:43 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Alexandra O'Neils

Datum a místo narození: 23.3. 1996, New Castle, Americký kontinent

Věk: 16 let

Druh: Míšenec

Vzhled: Alex je velmi usměvavá dívka. Jako malá měla roztomilé ďolíčky, když se usmála. Teď když je starší, ďolíčky nejsou už tolik roztomilý. Jsou to spíš takový ďoury. Její oči mají zvláštní bravu. Záleží na tom, jaké je světlo. Někdy se zdají modré, jindy zase šedé. Jsou orámované tmavými dlouhými řasy. Její oči jsou jako oči mrkající panenky. Moc se nelíčí, dává si jen řasenku. Jen u výjmečných situací se nalíčí více. U horního rtu na levé straně má drobnou pihu, která jí osobně přijde strašně roztomilá. Od malička si pěstuje svoje vlasy. Vždycky je chtěla mít strašně dlouhý. Za svým snem si šla a dokázala si vypěstovat dlouhé tmavé kudrnaté vlasy. Je na ně pyšná. Když si vlasy vyčeše do drdolu, odhalí se její skyté tetování na krku. Je to z nak nekonečna. Nechala si ho vytetovat s nejlepší kamarádkou k patnáctinám. Její postava je sportem vypracovaná. Alex ráda sportuje. Je jí jedno, jaký sport dělá, hlavně, že nějaký dělá. U konce páteře má Alex dva ďolíčky. Jí se nikdy nelíbily. Myslí si o nich, že vypadají jak důlky pro kuličky. Na levém předloktí má Alex mateřské znaménko ve tvaru psí pacičky. Není to sice lehce poznatelné, ale jí to tak přijde. Alex měří 175 cm. Svojí výškou patřila vždycky mezi ty větší lidi, ale našli se i větší, než je ona. Mezi její oblibené oblečení patří volná trička, tílka a topy. Ráda si k nim bere jen legíny nebo úzké džíny. Moc neholduje botám na podpatku. Upřednostňuje conversky a vansky.

Povaha: Alex sama neví, jak by se popsala. Přijde jí, že vlastně se ani nedá popsat. Nedá se určit, jestli je milá nebo zlá, jestli je mrcha nebo anděl, cholerik nebo flegmatik. Je něco mezi. Ráda se směje. Je jí jedno čemu. Rozesměje jí i taková prkotina, jako je zakopnutí o kámen. Vždycky se snaží působit šťastně a spokojeně, i když má problémy a né zrovna dobrou náladu. Nemá ráda, když se jí někdo ptá, co se děje, jestli je v pořádku. Radši se se svými problémy vyrovná sama, než aby je někomu "cpala". Díky výchově se z ní stala silná dívka. Nebrečí moc často, jen když je toho na ní moc. Nemůže o sobě říct, že je upřímná nebo zase strašně prolhaná. Většinou se snaží mluvit pravdu, ale někdy jí to prostě nejde. Většinou lže proto, aby ochránila své přátele, vymluvila se nebo neprozradila tajemství. Nikdy neprozradí ničí tajemství. Už od malička si na to dávala pozor. Zakládala si na tom, aby nikdy nezklamala člověka, který jí věří. Stojí si za svým názorem a nerada připouští, že udělala chybu. V kolektivu je nerada šedou myškou. Radši je někde mezi elitou a losrama. Ráda se hádá, když ví, že má pravdu. Nesnáší šikanu. Radši se postaví za někoho, kdo je šikanován, než se musela tvářit, jak je všechno v pohodě. Většinou dá na první dojem. Jen málokdy přehodnotí názor, který si na člověka udělala.

Historie: Alex žila poklidně se svojí matkou Mandy a jejíma spousty příteli a starším bráchou Chacem. Dřív byla hodně zvědavá, kdo je její otec. Matka jí však nikdy nechtěla nic říct. Už ví proč. S bráchou má Alex skvělý vztah. Nahrazoval jí otce. Radil jí s "velkýma láskama", bránil ji, když to potřebovala a staral se o ni, když matka nebyla doma. Celá její rodina žila v malém bytě. Jí to nevadilo. Měla svůj útulný pokoj, kde si nacvičovala svoje vystoupení pro Brodway. Jejím snem bylo odstěhovat se do NY, dostat se na Brodway. Milovala herectví, zpěv a tanec. Tancovala před zrcadlem a zkoušela spoustu verzí. V pubertě s ní nebyly žádný velký problémy. Chodila na nějaké večírky, nikdy se však moc neopila. Nechtěla dopadnout jako její matka. Ve škole byla mezi průměrnými. Věřila, že dostane stipendium na NYADu. Bylo by jí to stejně k ničemu. Občas se jí stávali divný věci. Když začínalo pršet, vždycky jí bylo na zvracení. Myslela si, že je alergická na déšť, nebo co. Nevěděla, k čemu to vede. O svém původu se dozvěděla nemilým způsobem. Otec na ni čekal v pokoji. Bála se ho. Když já řekl, kdo je, nevěřila mu. Vyhnala ho z pokoje a zachumlala se pod deku. Brečela. Chtěla být normální. Věřila tomu, že když si moc bude přát, aby ten "cizí člověk" odešel, bohužel neodešel. Nechala si znovu všechno vysvětlit. Nechtěla nikam odjet, ale věděla, že musí. Její otec, Kyle, pocházel z Awoldu a tak rozhodl, že bude studovat právě tam. Nic s tím nenadělala a šla si zabalit. Nelíbí se jí představa, že bude muset někoho "zabíjet".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.