Neaktivita

2. listopadu 2012 v 15:33 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Už opakovaně nastala situace, kdy se na připravenou akci zapsalo málo lidí. Hodina přirozené Smrti se musela zrušit, protože se zapsali pouze tři studenti a ti ostatní, s výjimkou jednoho, nebyli schopni ani napsat omluvenku. Na každou hodinu, na kterou se nemůžete dostavit, máte zaslat omluvu na mail nebo se alespoň omluvit do komentářů! Na mail nám za celou existenci přišla možná jedna omluvenka, omluvenky pod články akcí snad ani nepočítám.

Měli byste si uvědomit, že pokud od nás chcete kvalitní hru, která Vás nebude nudit a bude se v ní stále něco dít, musíte být aktivní především vy! Už podruhé se musela zrušit akce. Dnes to bylo hodina, o měsíc zpět to byla kavárna s vypravěčem, kde se měla výrazně rozvinout pro Vás vymyšlená dějová linie. Uvědomte si, že i admini jsou lidé, ne stroje. Mají své povinnosti, jako většina z Vás navštěvují školu, tudíž se do ní musí učit a mimo to mají několik dalších zájmů. Skloubit to vše do sebe není vůbec lehké a věřte mi, že přemýšlet večer po náročné škole a tréninku nad dějem celé hry a další akcí není žádná hračka, proto byste měli tuhle práci a dřinu alespoň trochu ocenit a ne tomu pouze přihlížet a nepřidat ruku k dílu tím, co je pro hráče vlastně příjemné a je to druh zábavy s odreagováním - hrou.

Pokud časově nestíháte, nemáte připojení k internetu, stačí mít alespoň tu ochotu a omluvit se. Nikomu hlavy trhat nebudeme, tohle má být zábava, ne tyranie. Buďte ale aktivní, protože aby hra plynula, musí se hrát. Musíme si přiznat, že hra není dotažená v určitých hranicích k dokonalosti, nic ale není dokonalé a uvědomme si, že za sebou nemáme ani půl roku existence. Každý začátek se zdá být těžkým, proto nám to pomozte ulehčit. Každou úspěšnou akcí získáváme nové zkušenosti, můžeme se zlepšovat a preferovat z toho budete v budoucích dnech pouze vy.

Neměli byste se spoléhat pouze na vypravěče, protože admin není bůh, tudíž tu nemůže sedět od rána do rána a psát Vám vypravěče. Snažte se své postavy především rozvíjet vy sami. Věřte, že když se někdě objeví větší skupinka a my poznáme, že budete mít chuť hrát, rádi Vám tam toho vypravěče pošleme. Musí být ale příležitost.

Musíme si uvědomit, že první ročník na Adorianu se stal jednou velkou zkouškou, která nám ukáže, jestli tahle hra bude mít budoucnost. V každé hře záleží na aktivitě hráčů, a proto Vás znovu vyzývám, abyste hráli. Domluvte se na Facebooku, klidně můžete napsat nám adminům, pokud budeme mít čas, klidně Vám budeme psát vypravěče. Musíte s námi ale komunikovat a samotnou hru rozvíjet. Své dokonalosti dokážeme vylepšit vzhledem tomu, že se ocitáme v prémierovém ročníku v samotné hře. Na leden se chystá otevření nových registrací, proto buďte aktivní, brzy se naše malá rodina snad o několik dalších členů rozroste.

Máme pro Vás v budoucích dnech hned několik plánu. Především by se měla uskutečnit hodina přirozené Smrti, také ale nepřirozené a mohli byste se těšit i na Vánoční ples. Proto hrajte, pište ať se příští akce nemusí rušit a vše proběhne, jak má. :)

Karol a Railen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.