Listopad 2012

Dočasné pozastavení Adorianu

17. listopadu 2012 v 18:12 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Zdravíme studenty Adorianu,
Vzhledem k nízké aktivitě, která se odrazila na třech zrušených akcích (jednalo se o samostatnou akci, hodinu Přirozené Smrti a Vánoční ples), jsme se rozhodly dočasně pozastavit naši činnost jakožto adminek. Opravdu nemá cenu hrát s pěti hráči větší akci a tím, že moc lidí nehraje, a přitom jsme jim daly možnost a několik záminek, nelze dál výrazně pohnout s dějovou linií, kterou jsme měly připravené.
Rády bychom chtěly poděkovat alespoň některým hráčům, kteří se omluvili, že z osobních důvodů nebo z nedostatku času nemohou zkrátka hrát a my to bereme. O zbytku, který se rádoby vypařil, už mluvit raději nebudeme. Myslíme, že šancí na hru jste dostali víc než dost a nemálo nás mrzí, že se kvůli většině, která se nezapíše na akce, musí rušit naše plány a s tím to odnese těch pár lidí, kteří stojí o to si zahrát ve skupině. Očekávaly jsme alespoň férové jednání.
Adorian se tedy tímto dočasně pozastavuje a my se během tohoto a příštího měsíce připravíme na nábor nových studentů a začneme hrát dějovou linii od začátku, jelikož se v té, co měla proběhnout letos, zatím nic přelomového nestalo, tudíž nemůžete vědět, o co se jedná a jaká je zápletka. Pro studenty, respektive hráče, kteří udržují stále své postavy aktivními, máme zprávu takovou, že i nadále mohou hrát v knihách. Budou vám stále volně přístupné, heslo do blueboardu je i nadále stejný. Pokud by nastal jakýkoliv problém s knihami, napište nám buď na mail nebo na facebook do zpráv. To by bylo prozatím vše.
S pozdravem
Tým Adorian

Vánoční ples

13. listopadu 2012 v 17:29 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

Svou účast či omluvenku, prosím zapisujte do komentářů.

Hřbitov postav

7. listopadu 2012 v 14:25 | Tým Adorian
Skončila lhůta, kdy se nekativní hráči mohli zapsat pod článek a tím potvrdit, že budou nadále pokračovat ve hře. Z jedenácti neaktivních postav se zapsali tři, jedna hráčka nám zaslala mail a o ostatních nemáme žádné zprávy, tudíž se automaticky přesouvají do nekativních postav. Pokud by se někdo chtěl zapojit zpět do hry, ať napíše na mail.

Neaktivní postavy
Alexander Alija Dreamer
Derek Benton
Kyle Jayson Warten
Oliver P. Käärme
Ryan Lorian Durton
Anthony Angelo
Blake Rhett Shelton
Ismael M. Naorghas
Liam James Walker

Emma Landeskog
Enikö Paumolla
Helena Xaveria Manson
Jacqueline Michell Bouvier
Dóra Szabó
Lauriel Priscilla Abellard
Dóra Szabó
Niel Nyström
Tachiko Shinju Manabu

Neaktivita

2. listopadu 2012 v 15:33 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Už opakovaně nastala situace, kdy se na připravenou akci zapsalo málo lidí. Hodina přirozené Smrti se musela zrušit, protože se zapsali pouze tři studenti a ti ostatní, s výjimkou jednoho, nebyli schopni ani napsat omluvenku. Na každou hodinu, na kterou se nemůžete dostavit, máte zaslat omluvu na mail nebo se alespoň omluvit do komentářů! Na mail nám za celou existenci přišla možná jedna omluvenka, omluvenky pod články akcí snad ani nepočítám.

Měli byste si uvědomit, že pokud od nás chcete kvalitní hru, která Vás nebude nudit a bude se v ní stále něco dít, musíte být aktivní především vy! Už podruhé se musela zrušit akce. Dnes to bylo hodina, o měsíc zpět to byla kavárna s vypravěčem, kde se měla výrazně rozvinout pro Vás vymyšlená dějová linie. Uvědomte si, že i admini jsou lidé, ne stroje. Mají své povinnosti, jako většina z Vás navštěvují školu, tudíž se do ní musí učit a mimo to mají několik dalších zájmů. Skloubit to vše do sebe není vůbec lehké a věřte mi, že přemýšlet večer po náročné škole a tréninku nad dějem celé hry a další akcí není žádná hračka, proto byste měli tuhle práci a dřinu alespoň trochu ocenit a ne tomu pouze přihlížet a nepřidat ruku k dílu tím, co je pro hráče vlastně příjemné a je to druh zábavy s odreagováním - hrou.

Pokud časově nestíháte, nemáte připojení k internetu, stačí mít alespoň tu ochotu a omluvit se. Nikomu hlavy trhat nebudeme, tohle má být zábava, ne tyranie. Buďte ale aktivní, protože aby hra plynula, musí se hrát. Musíme si přiznat, že hra není dotažená v určitých hranicích k dokonalosti, nic ale není dokonalé a uvědomme si, že za sebou nemáme ani půl roku existence. Každý začátek se zdá být těžkým, proto nám to pomozte ulehčit. Každou úspěšnou akcí získáváme nové zkušenosti, můžeme se zlepšovat a preferovat z toho budete v budoucích dnech pouze vy.

Neměli byste se spoléhat pouze na vypravěče, protože admin není bůh, tudíž tu nemůže sedět od rána do rána a psát Vám vypravěče. Snažte se své postavy především rozvíjet vy sami. Věřte, že když se někdě objeví větší skupinka a my poznáme, že budete mít chuť hrát, rádi Vám tam toho vypravěče pošleme. Musí být ale příležitost.

Musíme si uvědomit, že první ročník na Adorianu se stal jednou velkou zkouškou, která nám ukáže, jestli tahle hra bude mít budoucnost. V každé hře záleží na aktivitě hráčů, a proto Vás znovu vyzývám, abyste hráli. Domluvte se na Facebooku, klidně můžete napsat nám adminům, pokud budeme mít čas, klidně Vám budeme psát vypravěče. Musíte s námi ale komunikovat a samotnou hru rozvíjet. Své dokonalosti dokážeme vylepšit vzhledem tomu, že se ocitáme v prémierovém ročníku v samotné hře. Na leden se chystá otevření nových registrací, proto buďte aktivní, brzy se naše malá rodina snad o několik dalších členů rozroste.

Máme pro Vás v budoucích dnech hned několik plánu. Především by se měla uskutečnit hodina přirozené Smrti, také ale nepřirozené a mohli byste se těšit i na Vánoční ples. Proto hrajte, pište ať se příští akce nemusí rušit a vše proběhne, jak má. :)

Karol a Railen

Zrušení hodiny

2. listopadu 2012 v 15:32 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

Druhá hodina přirozené Smrti se ruší.

Vzhledem k nedostatučujícímu počtu zapsaných studentů pod článkem (min. osm lidí) se hodina ruší.

©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.