Zamykáme knihy...

7. října 2012 v 17:10 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Zdravíme studenty Adorianu,

Vzhledem k nepříznivým okolnostem a několika provokativním incidentům, kdy jistá slečna Susan Wolf drze kradla identity dvou studentů (Brianne Sophie Hartwell a Darren Harrington) a vydávala se za ně, jsme byly nuceny uzavřít knihy na heslo, které oficiálním hráčům a členům Adorianu rozdáme, aby mohli dál nerušeně pokračovat v hraní. Tímto se hráčům omlouváme za nastalé komplikace a nepohodlí při hře a doufáme, že pochopíte nezbytnost tohoto kroku.

Jelikož nejsme včerejší, dá se docela jednoduše poznat, kdo má tyhle nechutnosti a zvěrstva na svědomí. Proto bychom chtěly oné slečně něco milého na oplátku vzkázat, jelikož asi nepochopila, jak zde věci chodí nebo je mentálně zaostalá. Kradení identit jednotlivých postav se tady netoleruje a člověk má nemalou chuť zabíjet, když tohle vidí na vlastní oči a v praxi. Dané osoby se na vzniku a rozvoji těchto postav poměrně dost nadřely a dál se s tím dřou už několik měsíců, aby jejich výtvory měly duši a působily osobitě a důvěryhodně. Co z toho vyplývá - na díla autorek se vztahují už v současné době přísná autorská práva. Tudíž jim nedělá problém tě žalovat za kradení jména a identity jejich vlastních děl. A schopné toho opravdu jsou.

Jelikož ale pokušení vládne světem, nebudeme jakožto adminky Adorianu riskovat podobné incidenty. Proto žádáme i ostatní záludné bytosti, aby si laskavě odpustily podobné adaptace. Protože příště tak hodné už nebudeme.

S pozdravem,

Tým Adorian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 white dresses plus size white dresses plus size | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:51 | Reagovat

Q. What is a computer's favorite dance?
http://www.wiredress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.