Informační článek

1. října 2012 v 20:42 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Rozhodly jsme se sepsat další informační článek, který Vám přiblíží věci minulé i věci budoucí. :)Poslední akce, která se měla konat na Adorianu, byla akce, jenž měla být v kavárně s vypravěčem. Vzhledem tomu, že na akci dorazili asi tři lidi, jsme se ji rozhodly zrušit a přesunout na dobu neurčitou. Pro příště bychom Vás chtěli poprosit, abyste se alespoň ozvali, že nedorazíte. Nejsme stroje, i my jsme musely akci přizpůsobit svůj osobní čas a o to víc je nepříjemné, když tu potom sedíme zbytečně.

Protože nám ale čas na univerzitě plyne nezastavitelným tempem (právě se ocitáme lehce po polovině října), chtěly bychom akci uspořádat v nejdříve kloudném termínu, aby se nám poté nenahromadily důležité body dějové linie. Tudíž se můžete těšit na blízkou akci. :) (Bude se konat pouze v případě více jak sedmi hráčů)

Další věc se týká online hodiny nepřirozené smrti, která by měla také přít v nejbližší době. Vše bude záležet na čase a uspořádání dalších akcí. V plánu máme také další hodinu přirozené smrti, ta se ale bude konat až po první hodině druhého předmětu, aby výuka byla rozložena rovnoměrně.

Halloweenská párty se chystá samozřejmě na konec října RPG času. Měli byste proto být na pozoru, jak se datum mění, abyste nic neprošvihli. Ačkoli Vám přesný datum ještě sdělíme a přidáme také speciální článek. (Akce by měla být jako obvykle o vkendu.) :)

Poslední věc se týká Adorianských novin, o kterých jistě už pár jedinců slyšelo. Chystáme pro Vás zcela speciální blog, který se bude věnovat pouze drbům Adorianu ale také dění v okolním světě. Takže se máte na co těšit. :)

Co se týká aktivity určitých hráčů, těší nás, že hráči pravidelně hrají a rozvíjí své postavy. :)
Chtěly bychom ale upozornit ty méně aktivní, že na začátku listopadu proběhne čistka, která neaktivní hráče odsune do speciálního článku. Bude se to týkat hráčů, kteří nehráli déle než měsíc a půl. Jejich osud budou mít potom pevně v rukou jejich autoři a budou moci zabránit celkovému smazání.

Příjemnou hru, Karol a Railen :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 2012 mother of the bride dresses 2012 mother of the bride dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:01 | Reagovat

A. He didn't want to wake the sleeping pills!
http://www.wiredress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.