Říjen 2012

Hodina přirozené smrti

29. října 2012 v 17:58 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

V pátek proběhne druhá hodina přirozené smrti.

Datum: 2. listopadu

Čas: 19:30

Svou účast prosím potvrďte do komentářů nejpozději do 1.1. do osmi hodin večer. Pokud se nebudete moc z jakéhokoliv důvodu dostavit na hodinu, rovněž se nám omlouvejte do komentářů nebo nám případně zasílejte mail na Adorian@centrum.cz.

Seznam neaktivních postav

24. října 2012 v 21:40 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Vzhledem k velkému počtu nekativních postav, jsme se rozhodly sepsat jejich seznam a provést čistku.
Pokud se naleznete v seznamu a hodláte být aktivním hráčem, podepište se pod článek v komentářích, pokud ne můžete článek ignorovat nebo nám alespoň napsat mail.

Seznam nekativních postav

Alexander Alija Dreamer
Derek Benton
Kyle Jayson Warten
Oliver P. Käärme

Emma Landeskog
Enikö Paumolla
Helena Xaveria Manson
Jacqueline Michell Bouvier


Autoři neaktivních postav mají možnost svou postavu zapsat níže do komentářů do 7. listopadu. Poté budou všechny nezapsané postavy smazány a vyřazeny ze hry.

NPC - Noah Elijah Hart

24. října 2012 v 21:36 | Tým AdorianOšetřovatel Adorianu

Jméno: Noah Elijah Hart

Věk: 32 let

Druh: Čistokrevný

NPC - Hentley T. Shore

24. října 2012 v 21:33 | Tým Adorian
Student posledního ročníku Adorianu. Momentálně má roční odklad, protože
je ve službě města Awold. Byl povolán v polovině července, kdy se světem roznesla zpráva, že se Irvinovi Vernovi Yvianovi podařilo utéct z vězení.

Jméno: Hentley T. Shore

Datum a místo narození: 8. Července, 1985 (Awold, Evropský kontinent)

Věk: 25 let

Druh: Čistokrevný  • Po vystudování Adorianu bude Strážcem.

NPC - Irvin Vern Yvian

24. října 2012 v 21:31 | Tým AdorianBývalý student Adorianu, celosvětově známý vrah. Jediný muž, kterému se podařilo utéct z Haretu (vězení potmků smrti).

Jméno: Irvin Vern Yvian

Několik bodů o Irvinovi

Dětství
Irvin se narodil do chudšího rodu Yvianů, který přebýval v Awoldu od samotného počátku vytvoření šesti měst potomků Smrti. Kde se rod pohyboval před tím, než byla přesně určená místa pro život Smrti, není dodnes zcela jasné. Dávná literatura vypráví o ruské Sibiři, což by sedělo na velice bledou pleť všech pokrevních potomků samotného Aboubacara Yviana (syn zakladatele rodu). Na druhou stranu jsou ale známé i informace, kdy má rod Yvianů pocházet z jižní Ameriky či střední Evropy nebo samotné Skandinávie. Samotný původ své rodiny neznají ani její členové, jedna věc je ale jistá. Rod Yvianů je nejstarší rod v Awoldu. Starý dům, který už několik let chátrá na severní straně Awoldského náměstí byl domovem celosvětově známého vraha.

Studium na Adorianu
I přesto, že se Irvin narodil v chudé rodině a měl ještě dva starší sourozence, díky své inteligenci se dokázal dostat na univerzitu Adorian, kde také získal stipendium, tudíž nemusel platit žádné náklady. Patřil bezpochyby mezi nejlepší studenty samotné univerzity, exceloval ve všech předmět a to také v praktických částech, kde se mu málokdo dokázal vyrovnat. Irvin se stával živoucí legendou a všichni mu přisuzovali velkou budoucnost, dokonce se povídalo, že by se jednoho dne mohl dostat do rady.

Vše se zdálo až moc dokonalé, pohádkové a nečekaně snadné, i Irvina ale potkal osud, který mu byl dlouhá léta před jeho narozením předepsán. Když se Irivn začal zajímat o kořeny své rodiny, narazil na podivného muže, který měl být pradědečkem jeho deděčka. V tu dobu se introvertní Irvin neuvěřitelně změnil. Začal být doslova posedlý historií své rodiny a přesným rodokmenem všech generací. Zkoumal, zjišťoval, sepisoval.. Náhle se shlédl v neuvěřitelně talentovaném muži, jehož jméno mu bylo také velmi podobné, Yrin Yvian. Muž, který vyvraždil skoro polovinu své rodiny a poté založil lehce oddělený rod, Yrianů. Nejstarší rod v Awoldu se tudíž rozdělil na dva menší rody, které ale stále omotávala pavučina tajemství. Nikdo nevěděl důvod, za jakým se Yrin od své rodiny odtrhl. Ten byl vysvětlen až o několik let později, kdy se našlo několik jím sepsaných spisů..

Sedm tlustých knih vypráví o všem, co ovlivnilo Yrinův život a proč se rozhodl k tak radikálnímu kroku a několika vraždám. Jím napsané písmo tvrdí, že rod Yvianů je nečistý a zahanbený skutky jeho předků, proto se od rodiny distancoval a skoro ji celou vyvraždil. Právě tyto knihy daly Irvinovi něco, co zatemnilo jeho mysl a začal střádat dokonalý plán na čistku svého rodu. O pět let později poprvé zavraždil. Oběťmi byly jeho rodiče.

Oběťi
Irvin měl v plánu pročistit svou rodinu a zabít každého, kdo se v jeho očích nějak zahanbil a zesměšnil tak tradicí protřelý rod. Jeho první obětí se stala jeho matka a hned vzápětí jeho otec, zavraždil dokonce i svou starší sestru, její dvojče - bratra ale zabít nedokázal. Tallien Irvinovi dokázal v poslední chvíli utéct a do dnešního dne se někde ukrývá, pokud už tedy nezemřel. Irvin původně neměl v plánu zdlouhavě vraždit, ale tato činnost ho tak posedla, že jakmile vyvraždil většinu členů rodiny, přesunul se na širokou veřejnost a rozhodl se očišťovat i potomky Smrti. Stal se z něho zabiják posedlý krví a obyčejným strachem.

Kdo si myslí, že v jeho vraždění nefunguje žádná strategie a logika, je zcela na omylu. Irvin vraždí podle provinýlých hříchů, které má seřazené dle stupňů provinění. Jeho inteligenci doprovází i pár obdivuhodných schopností, tudíž je schopný vycítit, když se někdo něčím provinil. Také se řídí prvními písmeny křestních jmen jeho vyhlednutých a potencionálních obětí. Vraždí totiž postupně, dle abecedy a to pořád dokola. Nečastějšími obětmi se stávají ženy a dívky, není ale výjimečné, když se uchýlí i k vraždě muže.

NPC

24. října 2012 v 21:29 | Tým Adorian
NPC, nebo-li non-player character je doplňující postava pro hru, kterou mohou hrát pouze admini. Postava má zpestřit příběh nebo přispět opravdovosti herní situace. V našem případě se může jednat o školníka, vraha Irvina nebo Adorianské studenty z vyších ročníků. Pokud se Vám podaří na takovou postavu někde v kníhách narazit, nemusíte se bát a můžete se s ní směle pustit do hry.


Zaměstnanci
Studenti z vyších ročníků
Další postavy

Úvodní hodina Nepřirozené smrti

17. října 2012 v 19:37 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Zdravíme studenty Adorianu,
Tento týden v pátek by měla proběhnout úvodní hodina Nepřirozené Smrti s profesorkou Atkinson.

Datum: 19.10.2012

Čas:19:30

Místo: Učebna Nepřirozené Smrti

Svou účast prosím potvrďte do komentářů nejpozději do 19.10. do tří hodin odpoledne. Jestliže se nebudete moc z jakéhokoliv důvodu dostavit na hodinu, rovněž se nám omlouvejte do komentářů nebo nám případně zasílejte mail na Adorian@centrum.cz. Nezapomínejte, že student, který se nezúčastní výuky, je povinen si učivo z daného předmětu řádně doplnit a naučit se ho.

Zamykáme knihy...

7. října 2012 v 17:10 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Zdravíme studenty Adorianu,

Vzhledem k nepříznivým okolnostem a několika provokativním incidentům, kdy jistá slečna Susan Wolf drze kradla identity dvou studentů (Brianne Sophie Hartwell a Darren Harrington) a vydávala se za ně, jsme byly nuceny uzavřít knihy na heslo, které oficiálním hráčům a členům Adorianu rozdáme, aby mohli dál nerušeně pokračovat v hraní. Tímto se hráčům omlouváme za nastalé komplikace a nepohodlí při hře a doufáme, že pochopíte nezbytnost tohoto kroku.

Jelikož nejsme včerejší, dá se docela jednoduše poznat, kdo má tyhle nechutnosti a zvěrstva na svědomí. Proto bychom chtěly oné slečně něco milého na oplátku vzkázat, jelikož asi nepochopila, jak zde věci chodí nebo je mentálně zaostalá. Kradení identit jednotlivých postav se tady netoleruje a člověk má nemalou chuť zabíjet, když tohle vidí na vlastní oči a v praxi. Dané osoby se na vzniku a rozvoji těchto postav poměrně dost nadřely a dál se s tím dřou už několik měsíců, aby jejich výtvory měly duši a působily osobitě a důvěryhodně. Co z toho vyplývá - na díla autorek se vztahují už v současné době přísná autorská práva. Tudíž jim nedělá problém tě žalovat za kradení jména a identity jejich vlastních děl. A schopné toho opravdu jsou.

Jelikož ale pokušení vládne světem, nebudeme jakožto adminky Adorianu riskovat podobné incidenty. Proto žádáme i ostatní záludné bytosti, aby si laskavě odpustily podobné adaptace. Protože příště tak hodné už nebudeme.

S pozdravem,

Tým Adorian

Školní noviny

6. října 2012 v 0:45 | Vševěd a Nyx |  Dopisy stínů

Spuštěny Adorianské spisy

Školní noviny, kterým nic neunikne. Redaktory jsou Nyx a Vševěd.

Halloween party

3. října 2012 v 21:11 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

The Secret hallPozn. 1) Odkaz na speciální knihu se brzy objeví v tomto článku.
2) Až budete psát do knihy, kolonku jméno vyplňte názvem své masky, nikoliv jménem své postavy!!
3) Potvrďte svou účast do komentářů nejdéle do pátku, 5. října.

Rozvrh akcí

1. října 2012 v 21:28 | Tým Adorian


Aktuální plánované akce

Brzy se dozvíte o plánovaném Vánočním plese.

Informační článek

1. října 2012 v 20:42 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Rozhodly jsme se sepsat další informační článek, který Vám přiblíží věci minulé i věci budoucí. :)
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.