Září 2012

Anthony Angelo

27. září 2012 v 22:09 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno a příjmení postavy: Anthony Angelo

Datum a místo narození: 5. ledna 1995 Awold (Evropský kontinent)

Věk: 17

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Anthony dosahuje 183 centimetrů, tudíž není žádný prcek, ale dlouhán to také zrovna není. Štíhlá a šlachovitá postava naznačuje, že toho moc nesní. Opak je však pravdou, protože doslova žere a hodně lidí se tak diví, že je tak hubený, když toho tolik sní. Má zkrátka dobrý metabolismus zděděný pravděpodobně po matce. Břišní svaly typu: "jakoby ho někdo narazil na rošt" má již od malička, kdy si rád hrál na prolézačkách. Zajímavé je, že je má stále, i když rád jí. Prsní svaly a ostatní typické mužské svalstvo nemá, a ani si na něm nezakládá. Vpadlé tváře s mírně vystouplými lícními kostmi mu tvoří obličej ostřejších rysů s hranatými čelistmi. Obličej mu zakončuje špičatější, mírně půlená brada. Pokožku má každý den řádně oholenou, bez sebemenšího náznaku vousů. Jeho světlejší vybledlá pleť kontrastuje s tmavě hnědými vlasy. Střih má kratšího typu s delší ofinou, vždy pečlivě načesanou nahoru a na levou stranu. Věčně si jí rukou ulízává nahoru, což by se dalo považovat za zlozvyk, přetrvávající už od dětských let. Tenčí, mírně lomené obočí má posazené blíže ke světle zeleným očím. Jeho výraz v očích může působit jako nepřítomný pohled, jakoby byl myslí někde jinde. Dominantou z celého obličeje je bezesporu jeho protáhlý, na konci více roztáhlý nos. Plné rty, mírně načervenalé barvy s mělkými dolíčky má většinou semknuté v nic neříkající lince. Jakmile promluví, uslyšíte melodický chřaplák s ostrým přízvukem jasně říkajícím, že pochází z Awoldu. Obléká košile nejrůznějších barev, nejradši má však bílou. Rád je doplňuje o kravaty tmavších barev. Černé kalhoty a nablýskané polobotky v téže barvě jsou pro něj neodmyslitelné. Když je chladněji na košili obléká svetry tmavších barev vykrojené do V a černý kabát s kápí spadající až ke kolenům. Jako doplněk občas nosí koženou brašnu černé barvy. Právě kvůli jeho oblečení bývá terčem posměchu a nadávek. Leckdo by si mohl myslet, že je namyšlený a rozmazlený fracek. To ale není vůbec pravda. Od malička byl vychováván slušně a jeho otec dbal na elegantní oblečení. Z toho důvodu mu oblečení co nosí vůbec nevadí a dokáže v něm dělat jakékoliv aktivity. Dokonce se v něm cítí i pohodlně.

Povaha: Anthony bývá hodně trpělivý a díky jeho ocelové vůli dosáhne vždy všeho co si zamane, i kdyby ho to mělo stát mnoho úsilí a dřiny. Je klidný a vyrovnaný, tudíž nemá rád agresivitu a násilí. To ale neznamená, že by se nedokázal při útoku ubránit. Když už chce sportovat, tak cvičí bojovou techniku podobnou Tai-chi, díky které se dokáže plně koncentrovat a vypustit tak přebytečné myšlenky. Náročnější sporty v lásce nemá, to ale neznamená, že je není hbitý. Mrštný je dost, jen se mu prostě většinou nechce. Místo sprintu si radši ušetří svoji tělesnou energii. Je to spíše přemýšlivý typ. Dokáže být k ostatním velmi soucitný a starostlivý. Mezi negativní vlastnosti by se dal považovat jeho velký smysl pro detail, který z něj dělá perfekcionistu co musí mít všechno precizní a promyšlené do nejmenší maličkosti. Proto na své okolí většinou klade nerealistické nároky. Plánuje hodně předem a díky tomu dokáže dobře zacházet s drahocenným časem. Když má špatnou náladu bývá velmi vážný, uzavřený do sebe a jen tak někdo ho nerozesměje. V okruhu lidí, kteří mu vyhovují, však dokáže vyloudit úsměv a sem tam říct i nějaký ten vtip. Jeho humor je však duchaplný a nenechává se strhnout k povrchním věcem. Nerad se dělí s ostatními o svoje myšlenky a názory, jelikož jeho názory jsou často velmi odlišné od ostatních. Jeho vyjadřovací schopnosti však nejsou vůbec zlé, jen se mu prostě nechce přebytečně tlachat, když může v klidu rozjímat. Když je o samotě, rád mluví sám se sebou a tím si pročisťuje svojí mysl. Na venek se hodně přetvařuje a svoje city dokáže úspěšně skrývat, proto jen tak někdo nepozná, že je smutný, nebo že se raduje. Je věrný, tudíž každý okamžik hluboce prožívá a pokud ho někdo zradí, jen tak snadno neodpouští. Dbá na čistotu, tudíž ho můžete potkat v dobrém a upraveném oblečení. Od malička byl učen bontonu, proto se chová jako pravý gentleman a ne jako nevychované prase.

Historie: Narodil se manželům Angelovým v Awoldu za mlhavé a chladné noci, přesně v 23:52 hodin. V mládí toho nikdy moc nenamluvil a byl spíše přemýšlivější typ. Kamarádů, tudíž nikdy moc neměl a byl rád spíše o samotě. Je jedináček a pochází spíše z bohatšího zázemí, protože od narození žil v luxusu. Rozmazlený sobec se z něj ale nestal. Za to dnes může děkovat jeho otci. Již od malička byl přísně vychováván. Otec Christian v období jeho vzrůstu dbal na slušné vychování a tvrdou disciplínu. Od dětství svého syna nutil nosit slušné oblečení zavánějící noblesou a chodit na společenské večírky. Ven si chodil hrát v polobotkách, černých kalhotách a košili. Kvůli tomu byl mezi vrstevníky velkým cílem posměchu a urážek. Díky jeho pevné vůli však dokázal vše hladce ignorovat a s přehledem přecházet. Otce kvůli tomu dost nesnášel. Když ale zjistil, jací jsou jeho známí - bez špetky rozumu a vychování, byl rád že měl nad sebou v dětství pevnou ruku. Matka Rosalie je ošetřovatelka stejně jako jeho otec a ohledně výchovy zastávala pokaždé stejného názoru jako Christian, akorát to nikdy nedávala najevo. Výchovu nechávala na manželovi a jde vidět že se to vyplatilo. Naštěstí ho otec nikdy nepřesvědčoval, aby se se stal také ošetřovatelem jako jeho rodiče. Ještě to by mu tak scházelo. Nemá to povolání v lásce. V budoucnu se chce se stát písařem, nebo špehem. Matku měl odmalička radši než otce a to proto, že ho nikdy do ničeho nenutila. Asi moc dobře věděla že ho otcovi věty typu: "Vydrhni si pořádně ty boty!" ; "Jak to, že máš tu kravatu tak nakřivo?" pěkně štvou a tak mu v případech nouze poskytovala mateřskou náruč lásky a porozumění. Podle vzhledu, by si každý mohl myslet, že je to šprt. Ve škole ale byl vždy průměrným studentem. Rád si čte knihy nejrůznějších žánrů a přemýšlí o smrti a člověku jako tvoru uvnitř celého systému. V raní a večerní hodiny cvičí techniky bojového umění podobnému Tai chi. Od 6 do 15 let ho učil soukromý mistr, kterého sehnal a platil jeho otec. Nyní již všechny pohyby dokonale zná a může tak cvičit bez mistra. Anthonymu se dívky samozřejmě líbí, ale s žádnou vztah ještě neměl. Na společenských akcích, kde je o něj hodně zájem měl už spousty příležitostí, ale žádné se doposud nechopil. Pravděpodobně ještě pořád nenarazil na tu vyvolenou. Týden před plánovaným nástupem na univerzitu mu jako blesk z čistého nebe umřela milovaná matka. Ano, bylo to nečekané, ale nejhorší je to, že byl zavražděna. Otce od druhého dne vraždy nespatřil. Pravděpodobně se dodnes snaží najít vraha. Anthony se z toho úplně zhroutil, byl zavřený pouze ve svém pokoji a mnoho dní ani pořádně nejedl. Od té doby se v něm začaly objevovat malé náznaky agrese. Dokáže je snadno zamaskovat, ale těžko říct jestli to v sobě dokáže skrývat dlouhou dobu a nevybouchnout vzteky. Jedno ví jistě. Za každou cenu se chce pomstít. Ze smrti matky se už trochu vzpamatoval. Neví co má z pozdního nástupu na univerzitu očekávat a jak ho přijmou ostatní.

Úvodní hodina přirozené smrti

16. září 2012 v 15:16 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Ve středu v tomto týdnu proběhne první hodina Přirozené smrti.

Kdy: 19. Září

Čas: 19:00

Kde: Učebna přirozené smrti


Potvrďte prosím do komentářů svoji účast na hodině nejpozději do 18. září, 20 hodin. Pakliže se nebudete moc zúčastnit hodiny, rovněž se omlouvejte do komentářů případně nám zašlete omluvný mail na Adorian@centrum.cz. Nezapomínejte, že student, který se nezúčastní výuky je povinen si učivo z dané látky řádně doplnit a naučit se ho.

Zahajovací ples

5. září 2012 v 19:42 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

Zapište se prosím do komentářů nejdéle do 7. září.

Otevření univerzity

3. září 2012 v 11:34 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

Adorian znovu otevírá své brány..

Začíná nový školní rok a pro nové studenty Adorianské univerzity přichází další obsáhlá kapitola života. Neváhej a překroč práh. Vždyť smrt je jenom začátek...

Univerzita

Okolí


Registrace jsou uzavřeny. Jejich otevření se plánuje na 2. ledna 2013

Okolí

3. září 2012 v 11:33

Blízké okolí univerzity
Vzdálené okolí univerzityKonečné výsledky školky

1. září 2012 v 17:07 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Během prvního týdne v září se otevře univerzita. Tam budou mít přístup pouze studenti, kteří prošli školkou. Jejich seznam naleznete níže v článku.
Co se týká zahajovacího plesu, rozhodly jsme se ho přesunout na příští víkend - 8. září, vše se ale v dostatečném předstihu dozvíte, datum ještě nemusí být konečné.

©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.