Vypravěčujeme...

17. srpna 2012 v 19:54 | Tým Adorian |  Dopisy stínů

Zdravíme studenty Adorianu,

Jelikož někteří z Vás dlouho nezavítali do baru nebo se náhodou nachomýtli při poslední akci, rozhodly jsme se stručně sespat události z posledních dvou akcí, abyste měli přehled o událostech.
Začaly bychom prvním vypravěčem, který se odehrál v datu 12.8. Jednalo se o první naznačení dějové linie. Z vězení utekl nejnebezpečnější potomek Smrti - Irvin Vern Yvian též přezdívaný jako Ivy. Několik staletí byl střežen lidmi z Elity, dokonce i samotným Bansheem. Vyhlásilo se po něm celosvětové pátrání a nyní se pohřešuje přibližně sedm dní. Co z toho vyplývá - zmobilizovala se armáda na všech kontinentech a po celém městě jsou rozmístěni Špehové, kteří sbírají informace a zároveň střeží pozemky university Adorian.

Ivy je přibližně 185 cm vysoký, vzhledem se podobá muži ve věku 45 let, má protáhlý obličej s ostře řezanými rysy, hnědé, narezlé vlasy s plnovousem, hnědozelené oči a na krku má vytetovaného kolibříka. Jestliže na něj narazít v knize, nehrajte si na hrdiny, jedná se i nebezpečného muže s vysokou inteligencí. Podlost a vyšinutost mu není cizí.

A nyní k druhé akci, kterou si jedna z adminek náramně užila :) Asi většině hráčům, kteří se druhého vypravěčování účastnili, došlo, že se setkali s tvory, kteří se samozřejmě záměrně nevyskytují v našich reáliích. Těmto stvořením se říká Stínové. Tento pojem Vaše postavy ještě neznají, pouze byl naznačen v postech vypravěče. Co to pro ostatní znamená - samozřejmě další akce, tentokrát výpravné. Budete bádat po původu Stínů a co jsou vlastně zač. Nezapomínejte, že i z pozorování o Stínech už znáte několik důležitých faktů a charakteristický rysů. Vaše postavy jsou stále lidi poznávající svět, a proto nemohou znát temná zákoutí města Awold dopodrobna. Stále se budete dozvídat nové a nové věci, pod dohledem vypravěče samozřejmě. Avšak dávejte si pozor. Ne každá badatelská akce je bezpečná ;)

Dále bychom chtěly pochválit hráče za skvělou poslední hru. Týká se to těchto postav - Daniel, Felarin, Dóra, Tachiko, Carl a Christine. Jakožto adminka Railen bych Vám moc chtěla poděkovat za spolupráci s vypravěčem, skvělé reakce a týmovou práci mezi Vámi. Doufám, že jste tuhle mojí psychoakci zvládli bez větší újmy, protože jich bude víc 3:).

Tímto bychom ještě naposledy chtěly studenty upozornit, aby byli obezřetní. Zdá se, že se ve městě budou dít ještě podivnější věci, než se zpočátku zdá...

P.S.: Již brzy se budou uzavírat registrace na Adorian. Přesné datum uveřejníme s několikadenním předstihem.

S přáním hezkého temného večera,

Tým Adorian
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 affordable wedding dresses affordable wedding dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:50 | Reagovat

A. To win the nobell prize
http://www.carweddingdress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.