Tracy Reagan Carrigan

9. srpna 2012 v 23:11 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno a přijmení: Tracy Reagan Carrigan

Datum a místo narození: 7.9.1995, Awold (Evropský kontinent)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Nevyniká nijak specificky svou výškou, ani vzhledem, a přesto by se dalo s jistotou říct, že reprezentuje typické severské dívky. Měří úctyhodných 170 centimetrů a dny, kdy bývala na základní škole vyšší než kluci, už dávno pominuly. Její vlasy jsou kaštanově hnědé s mírně zvlněnými konečky a lemují její bledý jemně řezaný obličej. Čelo mívá zpravidla vždy odkryté, pokud zrovna nenosí čepice a jen zřídkakdy ho starostlivě krčí. Pod tmavým tenkým obočím má zasazený jeden pár očí s tmavě hnědými duhovkami, které vždy a s oblibou zabodává do středu jejího zájmu. Malý nenápadný nosík spolu s plnými rty jsou posledními částmi jejího obličeje a hlavně na nich lze s jistotou rozpoznat, jak se cítí. Postavu má celkově štíhlou, s výraznými klíčními kostmi. Svou řeč často doplňuje jednoduchými ladnými pohyby dlaní. Do společnosti ráda zavítá ve šněrovacích botách, které jsou neodmyslitelnou součástí jejího já, v džínech a svetrech rozmanitých barev. Chová silnou averzi vůči minisukním, ale s šaty a sukněmi po kolena větší problém nemá. Doma, asi jako většina lidí jejího věku, pobíhá v teplákách a volném tričku a je nejvíc sama sebou v tom, v čem se cítí nejlépe.

Povaha: Dala by se označit jako docela klidná a nekonfliktní dívka, ale jak se říká, tichá voda břehy mele. Ve společnosti se na sebe nesnaží upozornit, spíše se drží stranou všech konverzací a jen pozoruje lidi. Když se s ní ale dáte do řeči a dovolíte jí se otevřít, uvědomíte si, jak citlivá osoba se pod tou maskou lhostejnosti a sarkasmu ve skutečnosti nachází. Jen málo věcí jí rozhodí a mezi ně patří fakt, že si neumí přiznat chybu a nést za to patřičné následky. K této její vlastnosti se i mimo jiné vztahuje i její tvrdohlavost a odhodlání vytrvat ve svém názoru až dokonce. Jen málokomu se podařilo jí přesvědčit o tom, že nemá pravdu. Nenechá si líbit ani sebemenší urážku na její osobu nebo rodinu a okamžitě od ní můžete čekat hlasitou odezvu. V hádkách je velmi vášnivým řečníkem a snaží se mít vždycky poslední slovo a to se jí mnohdy opravdu nevyplatilo. Umíněnost je tedy další její negativní vlastnost. Je velmi nedůvěřivá, co se lidí týče. Nemá to žádný specifický důvod, zkrátka nemá osoby svého věku příliš v lásce. Nejvíce si rozumí s mladšími nebo staršími lidmi a v jejich společnosti se také snaží nejvíce zdržovat. S oblibou si zakládá ruce na prsou, když na něco čeká, je nervózní nebo naštvaná. K pozitivním vlastnostem by se dalo připsat odhodlání postavit se za své přátelé, když jsou v nouzi. Rozhodně se neředí k těm typům, které někomu bezdůvodně podráží nohy a tak od ní můžete čekat férové jednání a zacházení ve stylu "chovám se k tobě tak, jak se ty chováš ke mě". V pozici přítele je to velmi společenská, usměvavá a především spolehlivá osoba, které není smích a pochopení cizí. Jenomže jestli si to všechno chcete získat, bude to jistě nějakou chvíli trvat. Nadevše nesnáší pokrytce, ignoranty a další jim podobný zvěřinec. Ve volném čase se věnuje jízdě na koni, čtení nebo pozorování lidí.

Historie: Tracy se narodila Deborah a Alanovi Carriganovým sedmého září jednoho velmi slunečného dne jakožto druhorozený potomek. Její o jedenáct let starší bratr Benjamin ni už od začátku nejevil špetku zájmu a choval se vůči ní velmi chladně a odtažitě. Matka pracující jakožto diplomatka se musela kvůli mateřské na čas vzdát své pevné pozice a starat se o domácnost. Jelikož to ale byla žena energická a doma jí nebylo možné zadržet déle jak na pár hodin, na tři roky zastávala nenáročnou práci sběratele duší, dokud Tracy nenastoupila do školky. Poté se znovu ujala role diplomatky a trávila s dětmi více času. Alan pracující jako špeh pro Evropský kontinent zpravidla nebýval moc často doma, dalo by se říct, že ještě ani nepřekročil práh domu a znovu ho volali do práce. I přes náročnost povolání obou rodičů celou rodinu spájel Tracyin dědeček Darragh, který vedl výchovu obou dětí Carriganových. Tracy v dětství ke štěstí nic nescházelo, snad jen jí trochu trápila bratrova odtažotost a absolutní nezájem o její osobu. Kromě chladných pozdravů a jednoslovných odpovědí jí až do šesti let. Přelomovým okamžikem se stal Benjaminův nástup na Adorian. Chlapec byl značně nervózní, a tak se mu malá Tracy stala oporou. Když se pak po roce učení o prázdninách vrátil domů, byl jako vyměněný. Z tvrdohlavého a zamlklého chlapce se stal takřka ze dne na den výřečný milý kluk. A takovým zůstává dodnes. Ačkoliv je vztah mezi Tracy a Benjaminem stále váhavý a rozpačitý, rozhodně se posunul kupředu, což dívce značně zvedlo sebevědomí. Ve škole vynikala hlavně v dějepise a zeměpise. Ještě nestihla vystudovat základní školu, když se od nich Benjamin po pěti letech učení na Adorianu odstěhoval do Everasu, aby tam mohl zastávat post písaře. Často své sestře píše dopisy, především o tom, jak se mu daří v práci a v čem se Everas od Awoldu liší. A jelikož práce písaře není tak docela sedavá, dovolil si Bejnamin vzít svou sestru na malý výlet do Everasu a Ivetrasu. Na další prázdniny se chystají dobýt Oach, Erisbur a Chawad. Když Tracy vystudovala základní školu s překvapivě dobrými výsledky, rozhodla se kráčet ve stopách svého bratra a studovat Adorian. Ovšem dodnes stále váhá, čím by v budoucnu chtěla být, a tak doufá, že jí právě tato universita pomůže ujasnit si priority a objevit to, v čem je nejvíc dobrá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scorropins! =) Scorropins! =) | Web | 11. srpna 2012 v 13:50 | Reagovat

Škola http://scorropins.blog.cz/ vás zve, abyste se i vy stali studenty. Neváhejte a zaregistrujte se ihned!

2 ugg boots button bailey ugg boots button bailey | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:47 | Reagovat

You certainly deserve a round of applause for your post and more specifically, your blog in general. Very high quality material.
http://www.shoesvisit.com/product/ugg-nightfall-boots-ugg239-gift.html

3 homecoming dresses homecoming dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:33 | Reagovat

best post. I has been collection in my blog.
http://www.agoweddingdresses.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.