Tobias Isak Törre

4. srpna 2012 v 21:46 | Tým Adorian |  Studenti


Jméno:
Tobias Isak Törre

Místo a datum narození: 5. září 1995, Awold (Evropská univerzita)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Muž, jehož výška přesahuje hranici sto osmdesáti centimetrů, Vás na první pohled zaujme něčím, co je hodně těžké pojmenovat. Budete ho muset více poznat, abyste ho byli schopni přesněji popsat a vystihnout důkladně jeho osobu. Jedno je ale jasné, má zajímavé charisma, které se jen tak nevídá. Nesrší ani tak respektem tam dominantou, jako spíše úctou a pochopením. Tobias je čistě severského původu, a tak má také typické severské rysy. Blonďaté vlasy se mu na konečcích kroutí, zkulacují jeho protáhlý obličej. Rád nosí ale i vlasy krátké, a tak není výjimkou, že se nechá ze dne na den ostřihat a poté si na hlavu patlá tunu gelu. Ano, na svém vlastním vzhledu mu opravdu hodně záleží, a tak chodí slušně oblečený a upravený. Jak už bylo řečeno, obličej má protáhlý, čelisti mírně zešikmené, spodní ret plnější než ten horní. Jeho postava je hodně hubená, je spíše šlachovitý typ, ramena má širší.


Povaha: Když se zadíváte na Tobiase, určitě si všimnete, že on nebude nějaký bručoun. Má rád společnost, a proto se v ni také tak často pohybuje. Je upovídaný, má vypravěčský talent, a tak mu nedělá problém chopit se ve skupině slova a vyprávět. Usměv mu na tváři visí poměrně často, ač i on má svou vážnost, která se jednou za čas dostane na povrh. Je to extrovert každým coulem, kterému exhibicionismus nechybí. Na druhou stranu je to také chlapec, který nemluví o sobě ale spíše o ostatních. Hodně věcí o své osobě tají, jak už věci o své rodině, tak i původu jeho rodu nebo o sobě samotném. Je to zkrátka tajnůstkář. Umí vyslechnout druhé a být jim nápomocný, i když jeho samotného dost věcí trápí a právě tím, že se zaměřuje na problémy ostatních, mu pomáhá ty své přehlížet a ignorovat.
Když to vše shrneme, Tobias je mírumilovný člověk, který dokáže pomoc, poradit a postarat se. Vždy myslí spíše na druhé, než na ostatní. Je spolehlivý a svých chováním převyšuje své vrstevníky, s kterými stále cloumá puberta. On pobral zodpovědnosti až moc, a tak se zdá, že mu sedmnáct let opravdu není. Asi z těchto důvodů si hodně lidí myslí, že je neškodný. Věřte ale, že když se Tobias naštve, nevěstí z toho nic dobrého..

Historie: Tobias Isak se narodil do vysoce postavené rodiny, jejíž kořeny byste mohli hledat jedině ve Švédsku. Tobiasova maminka, Rosa Törre pracuje jako diplomatka ve městě Awold a Tobiasův otec, Emil Töree je zaměstnaný jako písař. Už jen z povolání chlapcovo rodičů je znát, že pochází z velmi vzdělané a vysoce postavené rodiny a tudíž se dá předpokládat, že na něho bude kladen velký důraz, aby pokračoval v cestě svých rodičům, o to větší, že Tobias je vytoužený syn bez dalšího sourozence.
I přesto, že byl Tobias jedináček a doslova vymodlené dítě, rodiče se s ním moc nepárali. Moc dobře věděli, jak dokáže být život těžký, a tak ho připravovali od úplného začátku. Peněz sice měli dostatek, žili si ve velkém sídle na okraji Awoldu, po světě mají několik menších příbytků, kde často přebývají, Tobiasovi ale nedopřávali horu hraček a sladkostí. Nebyl rozmazlené dítě. Ruka Emila byla tvrdá a nekompromisní, z chlapce proto vyrostl muž, jehož city jsou těžko rozpoznatelné, když už si je ale uvědomí i on, stojí to za to. Vyrůstal v domácnosti, kde panoval řád a pravidla, je zvyklý dodržovat etiku, řády a všechny věci pevně stanovené. Rozhodně ale nejde říct, že byl chlapec oproti chudším dětem neměl výhody. Rozhodně měl. Často s Rosou cestoval po světě, a tak navštívil všechna ostatní města potomků Smrti. Umí mluvit čtyřmi jazyky, a tak i tohle vypovídá o tom, jak je kladen důraz na jeho vzdělání a jak moc je on sám chytrý. Mohl si vybrat jakoukoliv univerzitu, nakonec se ale rozhodl pro Adorian, protože město Awold si zamiloval a nerad by odešel od svých rodičů daleko, má s nimi moc krásný vztah, ač poslední dobou se začíná karta obracet..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bridal ball gown bridal ball gown | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:20 | Reagovat

I enjoy reading the valuable information you offer in your articles.Just thought youd be interested to know that I have added you to my bookmarks You make great points in a concise and pertinent fashion, This is a really good read for me, thank you very much for writing this.
http://www.wiredress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.