Niel Nyström

21. srpna 2012 v 20:29 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno a příjmení: Niel Nyström

Datum a místo narození: 8. ledna 1995, Awold (Evropský kontinent)

Věk:17 let

Druh:Čistokrevná

Vzhled: Niel má na dívku poměrně úctyhodnou výšku a to přesných sto osmdesát pět centimetrů. Ani to ale není konečné číslo. Ráda nosí podpatky, a tak klidně může být o pár, ale i o osm centimetrů vyšší. To už se potom tyčí k nebeským výšinám a kolikrát se musí při průchodu dveřmi sklonit. I přesto, že je dívka s blonďatými vlasy takto vysoká, nemá robustní postavu. Právě naopak by se dalo říct, že vypadá velmi jemně, nikoliv ale křehce. Její dlouhý, štíhlý pas navazuje na dlouhé, štíhlé nohy a přechází k středně širokým ramenům a úzkému krku. Ve tvářích je trochu kulatější, to ale pouze opticky zakrývá její delší, lícní kosti. Rty má symetrické, spodní ret má o něco plnější než ten horní. Nos se díky své velikosti na obličeji skoro ztrácí, a tak Vás zaujmou spíše její oči, ve kterých by se dalo najít hned několik odstínů různých barev. Převládá modrá, okraje se ale už přebarvují k zelené, ve kterých se sem tam mihne hnědá. Jak už bylo řečeno, Niel má blonďaté vlasy, které ji spadají až k bokům. Ráda je nosí volně rozpuštěné, jsou ale také dny, kdy si zaplete úzký cop nebo si je stáhne do culíku. Popsat Niel styl oblečení, není zrovna dvakrát lehké, protože je hodně různorodý. Nedělá ji problém navléknout si společenské šaty nebo kostýmek, stejně tak si na sebe vzít roztrhané džíny. Vše se odehrává pouze od její nálady. Možná by ale stálo za zmínku, že vždy má její oblečení jistou eleganci, půvab a švih.

Povaha: Niel temperament se dá vystihnout jedním slovem. Sangvinik. Tahle blonďatá dívka si málokdy zakládala na věcech tak, jako na svých přátelích. Ráda poznává nové lidi, proto se často chodí bavit do klubů a barů. Miluje společnost, ať už svých přátel nebo své rodiny. Narodila se jako prvorozené dítě novodobých manželů, a tak se dá říct, že umí být i lehce dominantní. Přeci jen tak to prvorození mají, jsou ve všem první. Jsou starší, ti zkušenější, zodpovědnější a s tím přichází i dominanta, respekt a často i pýcha. Ta se u Niel možná také objevuje, ale ne v nezdravé míře. Co se o dívce dá ještě říct, je to, že je neskutečně hravá. Opravdu se umí sama zabavit. Vymýšlet různé hovadiny, které pobouří ostatní, ji není vůbec cizí, ba právě naopak. Skrývá se v ní provokatérka, která často zkoumá reakce ostatních na své vyvedené výstřelky nebo pouze odpovědi. Pokud se na ní ale zahledíme z druhé stránky, musíme přiznat, že Niel není pouze veselá osoba, která si užívá každou vteřinu svého života. Umí být vážná, když se naštve, je lepší, když se všichni stáhnout. V takových chvílích by se mohla považovat i slabšího cholerika, ale její sangvinická stránka tohle všechno přebije. Je zkrátka svá, cílevědomá a rozhodně ji to netrápí.

Historie: Niel se narodila osmého dne v roce 1995 v Awoldu do rodiny novodobých manželů Lision a Marca Nyströma. Její dětství nebylo ničím výjimečné. Jako malá ráda chodila do školy, protože milovala kolektiv, do kterého patřila. Jak ale časem byla škola těžší a těžší, už nebyla její prioritou a přátele si začala vyhledávat pomocí navštěvování večírků, barů a klubů. Tohle období ji trvalo asi tak čtyři roky, které jsou takovou černější kaňkou v jejím, jinak poklidném, životě. V tu dobu to opravdu vypadalo, že to s jejím životem půjde z kopce. Puberta zkrátka dokáže divy. Rodiče se ale Niel filozofii nijak nesnažili měnit, moc dobře věděli, že se jednou setká s rozumem. A tak se také stalo.. Právě před rokem. Tohle období dívku hodně poznamenalo, ač se nedá přesně říct, jestli v dobrém či zlém. Ona se za něho každopádně nestydí, bere ho jako svoji součást, z které se poučila a bude z ní těžit zkušenosti v dalších letech. Niel má také o sedm let mladšího sourozence, Donara, který je zkrátka jejím mladším bráškou a tak to také zůstane. Dala by za něho ruku do ohně a z jejich vztahu je jednoduše vidět, jak rodina drží při sobě. V posledním roku musela čelit hodně těžkým rozhodnutím a jedno z těch zásadnějších je právě to, jestli se přihlásit na školu Adorian. Dlouho přemýšlela, jestli se má vydat na další dlouhou cestu studií, anebo si raději začít žít život jako takový. Po rozmluvě s rodiči se nakonec rozhodla. Nastoupí na Adorian.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modest bridesmaid dresses modest bridesmaid dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:42 | Reagovat

I enjoyed this. Do you have a RSS feed?.
http://www.yeardress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.