Lisha Damtien Chausiku

23. srpna 2012 v 13:51 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno a příjmení: Lisha Damtien Chausiku

Datum a místo narození: 10.10.1995, Oach, Africký kontinent

Věk: 16 let

Druh:Čistokrevná

Vzhled: Lisha je poměrně drobná na to, že je černoška. Má něco pod 170 centimetrů. Výšku sem tam umocňuje podpatky, kterým se nijak zvlášť nebrání, ale přeci jenom, přiznejme si, tenisky jsou pohodlnější. Má hodně hubenou postavu, nejen proto, že je baletka a ty štíhlé být musí. Prostě to má v genech. V obličeji je docela hezká, její oči mají tmavě oříškovou barvu, jsou skoro tak tmavé jako kudrnaté vlasy, které si obvykle ponechá ve vysokém culíku připomínajícím palmičku. Když si je totiž rozpustí a nevyžehlí, podezřele připomíná kus cukrové vaty. Rty má asi tak středně plné, prostě normální. Co se týče stylu oblékání, nosí prakticky výhradně jen tmavé barvy. Hlavně modrou a černou. Její styl je ležérní, pohodlný, ale neodfláknutý. Občas si vezme sukni, ale musí být krátká, ty pod kolena jí přijdou prostě odporné a strašně usedlé. Nesnáší řvavé barvy, hlavně růžovou a taky holčičkovské pastelové odstíny.

Povaha: Tajemná a záhadná, obdarovaná a narozena v noci - to je výklad Lishina jména a naprosto o ní platí. S lidmi se do řeči zrovna moc nedává, obvykle zůstává tiše sedět a poslouchá nějakou depresivní muziku z empétrojky. Je to samotářka tělem i duší, nevadí jí sedět v koutě. Trpí absolutní netolerancí k autoritě. Když už ji přinutíte, aby se s vámi dala do řeči, zjistíte, že má velice jemnou a něžnou duši, je schopná hluboce a vroucně milovat. To se ale stává opravdu málokdy, že si někoho vážně oblíbí. Ve volném čase se kromě hudby(hraje i na klavír) věnuje především četbě záhadným mysteriózních příběhů. Také je, nebo by bylo lepší spíše říct byla baletka. To byl jeden ze smyslů jejího života. Na jevišti všechny chmury zmizely a nahradil je zářivý a spokojený úsměv, třebaže trval jen velice krátce. Byla to maska. Raději spoléhá jen a jen sama na sebe, protože ona sama je jediný člověk, o kterém ví naprosto všechno a ví, že ji nikdy nezradí. Ví moc dobře, jak jsou slova schopná ranit. Kdo není blízko u ohně, nemůže se přece spálit, ne?

Historie: Lisha se sice narodila v Oachu, ale do školy začala chodit v Awoldu, rodiče se totiž brzy rozešli a otec si malou Lishu vzal k sobě. Mezi bílými dětmi, kterým bylo naprosto fuk, že je pořád jedna z nich, se rozhodně necítila dobře. Utahovaly si z barvy její pleti, z její angličtiny s "podivným" přízvukem, z jejích vlasů, zvyků, zkrátka ze všeho, čím Lisha byla a z čeho se skládala. Postupně se začala uzavírat do sebe a dařilo se jí urážky pomalu začít ignorovat. Za vysokou cenu odříznutí se od společnosti. Stala se baletkou, to bylo jediné místo, kde jí bylo jedno, čím je. Měla talent, a to bylo pro její učitelku to hlavní. Přesto má od té doby hrozný strach vyčnívat z davu, má i dny, kdy se stydí vůbec vyjít z domu. Na Adorian se jí ani moc nechtělo, ale otec i matka ji soustavně přesvědčovali, že to pro ni bude to pravé ořechové. Nakonec na to přikývla a jen doufá, že si nezopakuje smutné zkušenosti ze základky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 green bridesmaid dresses green bridesmaid dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:30 | Reagovat

Great. found your site on google search.
http://www.yeardress.org/Evening-Dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.