Jacqueline Michell Bouvier

31. srpna 2012 v 16:52 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno a přijímení: Jacqueline Michell Bouvier

Datum, místo narození: 9. června 1996, Everas (Americký kontinent)

Věk: 16

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Jackie, jak si obvykle nechává říkat, vyniká nad ostatními svoji výškou. Rodiče byli opravdu rádi, když se její výška zastavila před hranicí sto devadesáti centimetrů. I když to bylo velmi těsné. Postavu má vysportovanou - to proto, že svůj volný čas ráda traví během. I když má po těle nějaký ten sval, na první pohled vypadá jako naprosto normální, vyhublé, šestnáctileté děvče.
Pleť má po mamince, která se přistěhovala z Ivetrasu, velmi bledou. Nerada proto tráví svůj čas na sluníčku, protože velmi rychle pak připomíná rajčátko. Albínem ale není - její oči mají světle šedou až světlounce modrou barvu a její vlasy jsou bolnďaté, v odstínu "pochcané slámy", jak říkává její tatínek.
Obličej má kulatý, výrazné jsou její oči, které jsou poměnrně veliké. Aby ještě více vynikly, obtahuje si je černou tužkou a své světlé řasy ztmavuje řasenkou. Místo nosu má drobný pršák, který je přímo jako stvořený k pinkání.
Vlasy má dlouhé zhruba po lopatky, záleží na tom, zda si je ráno vyžehlí, nebo je nechá, aby se ji vlnily v dlouhých loknách dolů. Nijak si je nebarví, jen pravidelně stříhá.
Ráda nosí volné, sportovní oblečení. Miluje barvy - což lze snadno poznat na jejich nehtech, které často pohrávájí různými barvami. Málokdy jde vidět v sukni a bez svých oblíbených, již notně prošlapných conversek, červené barvy.Povaha: Jackiina povaha by se dala vyjádřit jedním slovem - impulsivní. Ve všem jedná přesně podle své nálady - většinou proto nehledí ani na následky. A většinou to podle toho taky dopadá. Jackie neposedí na jednom místě - je aktivní. Furt musí něčím zaměstnávat svoje ruce a proto se jejím typickým gestem stal takzvaný mlýnek, kdy si točí palci rukou proti sobě. A nebo vyťuká nejrůznější melodie do stolu. Nebo kope nohami. Nebo… No, u Jackie existuje vždycky nějaké nebo. Tím, že všechno řeší teď a tady, je velmi flegmatická a také téměř bezstarostná. Což se o všem nedá říct o lidech v jejím okolí. Většina věcí jí jedno a pokud se to neděje teď a tady, tak ji to vlastně ani nezajímá.
Je velmi kamarádská, nedokáže si ani v té nejhorší noční můře představit, že by svůj život mohla prožít o samotě. Ráda je obklopena přáteli - ale nemusí jich být přespříliš. Je velmi upovídaná a bohužel i naivní. Na což už několikrát doletěla. Díky tomu se také snaží dávat pozor na to, s kým se vybavuje. Přesto ji snaží jen chvilka a pokud ji člověk padne do oka, je schopná mu povědět i svoje nejitimnější tajemství.
Existuje ovšem jedna věc, která se tak trochu vymýká Jackiině impulsu - je velmi, ale velmi konzervativní. Nerada cokoliv mění - dlouho přemýšlí o koupi nového zubního kartáčku a pokud vyprodají její zubní pastu, je téměř na pokraji zoufalství. A právě ve změnách je její největší slabina. Téměř křečovitě se vždy drží všeho starého a známého a to mnohokrát i tehdy, kdy je zcela jasné, že daná věc, přátelství nebo vztah, jsou již mrtvé a úplně bez života.

Historie: Příběh Jackiina života se začal psát ještě dávno před tím, než přišla na svět. Její otec Phillip, který pracoval a pracuje jako diplomat, se při jedné ze svých cest seznámil s kráskou Anette. Bohužel, jediným nedostatkem bylo, že ona pocházela z Ivetrasu. Dlouho se pokoušeli udržet svůj vztah na dálku, ale nakonec to byla Annete, kdo se přestěhoval za Phillipem. Nedlouho potom přišla i svatba a k absolutnímu štěstí chybělo mladému párečku jen dítě. Dlouho se o něj snažili, a i když Phillip ze začátku toužil vyhrádně po chlapci, nakonec byl velmi rád i za Jackie, která se narodila až po mnoha letech jejich společného manželství. Jackie byla vymodlené dítě a tak se k ní i její rodiče chovali - Jackie měla všechno, po čem kdy toužila a co ji její rodiče zvládli zajistit. Ve škole nijak nevynikala, nebyla ani premiant, ale naštěstí ani nepropadala. Se svými rodiči vždy měla perfektní vztah a panovala mezi nimi vzájemná důvěra. Právě proto byl pro ni velký šok, když zjistila, že ji rodiče přihlásili na Adorian. Brala to o nich jako zradu a její postoj k nim se taky o několik stupňů otočil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 informal short wedding dress informal short wedding dress | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:18 | Reagovat

It exclusively your opinion.
http://www.wiredress.net/Lace-Strapless-Scattered-Handmade-Flowers-A-line-Skirt-with-Lace-up-Wedding-Gown--124777-beautiful.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.