Hlášky z poslední akce

19. srpna 2012 v 14:17 | Tým Adorian
Protože poslední uplynulá akce přinesla spoustu chvil, u kterých se smály nejen adminky, ale dle reakcí na facebooku jste se bavili i vy, hráči, rozhodly jsme se vybral nejlepší hlášky z postů a zveřejnit je v článku. Pokud Vám tu něco chybí, napište do komentářů a my to rády doplníme. :)
Tímto bychom Vám také chtěly poděkovat za účast, která byla opravdu početná a především za kvalitní hru, i přesto, že pár jedinců má stále co vylepšovat. Kdo zatouží přečíst si celou akci znovu, můze v knize Uličky. Pokud někdo zatouží spíše přečíst si hru, kdy se Ivy objevil poprvé v baru a setkal se s ním Tobias s Alexis, můžete v Baru. (Nezapomeňte si knihu proslitovat, vzhledem tomu, že se v baru stále hraje, dnešní hra s vypravěčem se posouvá.)
A teď Vás čekají už jen hlášky z poslední hry s vypravěčem, příjemnou zábavu! :)

Protočí nad jeho nadávkama očima a stále tam stojí nabízející mu pomoc, je tu tma jak v pytli, vidí, že kolem něj procházejí spolužáci, ale čeká, nemusí se hnát dopředu, pokud ta dívka není Spiderman neměla by jim uniknout, i když podle těch očí, bůh ví, co je, nechce ji rozhodně podceňovat a už vůbec ne tenhle starej barák!

Jo, polil ho strach o ní a o ostatní, co šli tam za tím světlem, protože mezitím, co oni tady tahali jako z tý pohádky táhli, táhli, ale řepu nevytáhli, ne, že by Darren vypadal jako řepa, bože, na co to zase myslí, leze mu to na mozek, tak se ostatním mohlo klidně něco stát!

Zeptá se ho, tak debilní otázka, jasně, že není v pohodě, když ho teď málem naporcovali jak krocana, kdyby ho nedrželi tady nahoře!

Možná by se teď hodilo říci něco jako.... Darren je moc krásný aby tady pošel. Asi sem možná ani neměli chodit...

Jak tak kouká, pohled se mu zastaví na Darrenovi. Že by novej Pepek námořník? Možná by měli v baru začít prodávat plechovky se špenátem.

Už se zdá, jakoby si zaklíněnou nohu uvolnil, v tom do něho ale vrazí nějaká bezohledná hovada, co asi neumí čumět na cestu. Málem políbí špinavou zem, jak se zlomí v pase díky tomu prudkém nárazu.* To sakra nečumíte? *Ohradí se na ně prudce a hlasitě, co si už z tváře stírá prach, jak se ze stropu práší.

- A náhle začali Darrenovi všichni pomáhat. :D

Místo toho se inteligentní Carl zeptá, kdo je Irvin. Kdyby mohl, hodil by po něm tu nánu Alexis, protože ti dva by si fakt sedli.

Když se na ně zoufale dívá, už mu pomalu přestává docházet v jakém nebezpečí je. Místo toho si pomyslí, že by mohl někdo rozsvítit, protože má naprosto přesný výhled Christine pod sukni.

V tom projevu bolesti a řevu ho ta ruka pustí a stáhne se. Jako kdyby to šlo najednou samo a spolužáci ho vytáhnou na podlahu, kde se už po břiše začne sápat sám a plazit se po ní, aby byl od té díry co nejdál a nehrozilo, že si to ruka šmátralka rozmyslí. Ještě, že ho držela jenom za nohu..

Kope jednou nohou, tu druhou má na podlaze, takže je dost možné, že jestli ho to potáhne dál, roztrhne se v rozkroku a nebude mít děti. No, to by zase tak nevadilo.

* Co že? * Zeptá se jí pro jistotu, ještě jednou. * A kdo je to Irvyn? * Zeptá se Darrena, který vypadá jako znalec.

Nad jeho nabídkou dlouho neuvažuje, jestli si má vybrat, jestli se vrhne do náruče tomu cizímu klukovi a nebo Carlovi, je to asi jako by se rozhodovala mezi žumpou a rajskou zahradou.

(To jsou bubny? Panebože, první ta zpívající holka a teď bubny, to se tu pořádá nějaký charitativní koncert?)

*Podívá se na tu holku a v očích jí bleskne vztek.* Jestli ti to nedošlo ty krávo tak se tady snažíme někoho vytáhnout z díry! Takže drž hubu! A jestli myslíš toho vraha tak je to Ivy, ne Irvyn, ty krávo hluchá!*Zaječí na ni pronikavým hlasem.*

*Ou*Zkousne si ret a pomalu ho obejde, aby k němu stála čelem. Když zapraská podlaha polkne* Já nechci do sklepa*Zakňučí tiše, ale místo toho, aby šla nahoru jako ostatní, klekne si na zem. Vážně nechce letět podlahou dolů, takže alespoň trochu rozloží váhu. Chytí klukovu ruku a povzdechne* Ještě jedna stížnost a šlápnu ti na hlavu, aby jsi tou dírou, proletěl celej.*Zasyčí k němu vztekle*

*Heej lidi. Co to tu sakra vyvádíte? * uvědomí si proč přišla. * Tohle bude možná znít trochu divně, ale... přišla jsem z baru. Potkala jsem tam Tobiase. A... taky Irvyna. Mám někomu říct, že se vrátil. Nemám tedy ani tušení komu, ale tak detail, že? *tahá u toho tak usilovně, že spadne na zadek a chvíli jí trvá než se zvedne. Pak si uvědomí, že po ní něco leze. * Aááá. Pavouk!* rychle ho ze sebe setřepe a zjišťuje, kde vlastně je. *Hm... sem jsem vlezla dobrovolně, jo? Teda... to bych do sebe neřekla...

*Chvíli přemáhá chuť obou dvoum vrazit, pak si ale jen nasadí sluchátka do uší a párkrát se zhluboka nadechne. Ví jak je těžké uvěřit takové zprávě, ale nemá nervy to vysvětlovat někomu kdo na ni řve a kašle na to, že by teoreticky mohla mluvit pravdu. Možná měla zůstat v baru. Tam po ní alespoň nelezli pavouci a neřvali na ni lidi, kterým chtěla pomoct.*

*koukne na Ismaela, který stojí vedle něj. Když se na ně snese prach z omítky, rychlým krokem vkročí do domu a rohlídne se okolo sebe. Pohled mu padne na neznámého kluka s nohou v díře a do něj vrazila Christine s dalšim neznámym klukem. Pomalym krokem se vydá směrem ke schodišti a dává si pořádnýho bacha, kam šlape, aby náhodou neskončil jako oni. Vzal si na sebe svý oblíbený tenisky a nechce si je roztrhnout nebo je jakkoli poškodit.* Ste v pohodě? *zeptá se skupinky tří lidí, když se k nim dostane* Ty by sis měl dávat bacha.. *tohle směruje na Darrena, nepatrně se pousměje. Nečeká na odpověď a pokračuje do prvního patra za klukem a dívkou, se kterýma se neseznámil, a tou tajemnou dívkou.*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 red bottoms red bottoms | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:52 | Reagovat

Q. Did you hear about what happened at the Laundromat last night?
http://www.shoesgreat.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.