Derek Benton

1. srpna 2012 v 13:37 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno: Derek Benton

Místo a datum narození: 5. 9. 1995, Erisbur (Australský kontinent)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Derek je muž vysoké, vysporotvané postavy a ve tváři má mužné rysy. Na první pohled se zdá, že je to typický, sebevědomý frajírek, ale jak se říká; neposuzuj knihu podle obalu. Vysporotvaná, atletická postava tvořená širokými rameny a úzkými boky vypovídá o tom, že netrávil čas sezením a cpaním se. Měří plus mínus 190cm, čímž se řadí k lehkému nadprůměru. Po těle má hned několik tetování, ke každému je jiný příběh, jiná vzpomínka, která má pro něj smysl. Tělo si nepoznamenal zbytečně. Svaly má poměrně dobře vyrýsované, je vidě, že se sebou něco dělá. Ale vysněné tělo např. Brada Pitta nemá. Jeho tvář má ostře řezané rysy. Má výraznou bradu a lícní kosti, a velký (Jelikož si ho už nespočetněkrát zlomil, tak křivý) nos. Nestydí se za něj. Výrazné jsou jeho šedomodré oči, na nimi je klenuté obočí a to mu propůjčuje pronikavý pohled. Rty má světlé, plné, a má v nich piercing. Pusu má plnou lehce křivých zubů, protože odmítl nosit rovnátka. Jeho hlavu obrůstají krátké, hnědé vlasy, které když si vzpomene, prohrábne gelem, jinak se o ně nestará. V pravém uchu má roztahovák, v lévém má obyčejný kroužek. Styl oblékání není nijak zvláštní, v davu by se ztratil a je to absolutně po vzhledové stránce normální kluk.


Povaha: Derek možná působí jako tvrďák, namacrhovanej boreček a velkej balič, bohužel, takový on není. Ve skutečnosti je to spíš melancholický a nekonfliktní typ. Má své nálady, kdy je hovorný, a je s ním sranda, prostě blázínek, ale v zásadě si o sobě moc nemyslí a okolí mu je naprosto ukradené. Vidí a slyší jen to, co chce slyšet. Lidé ho většinou nemají rádi, protože je až příliš upřímný a když se s někým baví, jedná na rovinu. Ale lhář je ot taky dobrý. Lže sice, jen když musí, ale jakmile na to dojde, dokáže to velice přesvědčivě. Není moc lidí, co by ho dokázali odhadnout, a četli si v něm jako v knize. Vypěstovat si u něj důvěru není snadné, a dokáže to jen člověk, co je mu sympatický.

Historie: Jeho život začal v Erisburu, dne 5. 6. 1995. Narodil se jako nemanželské dítě Teeně Bentonové a Keanovi Tearsovi. Kdyby se to tak mělo říct, dokonce byl nechtěný potomek. Teena a Kean z toho byli celí nesví, protože Kean měl manželku a další dvě děti. Nakonec oba dva nechal, aby si nešlapal po vlastním štěstí. Teena to nesla těžce, ale rozhodla se, že si Dereka nechá. Živila se jako ošetřovatelka ve městě, musela pracovat a péči o Dereka zvládala jen tak tak. Když už byl trochu osamostatnělý někdy v jeho sedmi letech, zůstíval i doma sám. Víceméně si neustále hrál venku a odmalička se stranil dětí, chtěl být sám, a chtěl být volný. Jeden z důvodů, proč byl spíše a to i v budoucnu venku je, že jeho matka špatně snášela Keanův odchod. A vždy, když ji něco naštvalo, tak to odnesl Derek. Samozřejmě čím víc dospíval, tím víc ho to dráždilo proti srsti a aby mohl nějak efetivně ventilovat svůj vztek, začal chodit na MMA. Nebavilo ho mlátit lidi. Bavilo ho především a hlavně padat. A taky - protože to mu bylo někdy 13 a byl to puberťák - mohl sahat na holky a měl výmluvu. Také moc rád jezdil na skateboardu, i když zase to spíše vypadalo, že ho baví ta bolest. Nešika a tvrdohlavec v jedné osobě je nebezpečná kombinace. Své první tetování si nechal udělat v patnácti. Už ho nebavilo, že pokaždé, když se jeho matka naštvala na někoho jiného, odnesl to on. Prostě odešel. Napsal otci, ve víře, že by ho mohl přijmout. Že mu to dluží. Že i po tolika letech je schopen ho začít mít rád, nebo že ho alespoň využije, jen aby se odpoutal od toho pekla. Jasný, byl to kluk, mohl se ubránit, ale přece by neuhodil svojí vlastní matku. Opustil Teenu právě a pouze proto, že jí měl rád. Nevěděl totiž, jak dlouho by ještě dokázal na ní nevztáhnout v obraně ruku. Keana asi pokusilo svědomí, či jaký to byl důvod, ale Dereka přijal. Takže jeho cesta nakonec skončila v Awoldu. Svému otci se nikdy nenaučil říkat tati, byl to prostě Kean. Ale vděčnost projevoval tím, že byl zdánlivě poslušný kluk. Keana nezajímalo, jestli bude od rána od večera venku, nebo jestli si třeba obarví vlasy na růžovo. Byl to zámožná obchodník, takže měl velký prostorný dům, a spoustu práce. Derek pokračoval v MMA a nadcházely jeho první zápasy. Takže postupně měl potetovanou celou ruku. Poslední tetování na podbřišku a jeho původ si nechává pro sebe. Jak čas plynul, Kean a Derek se moc nesblížili. Byli prostě dvě krví spojené osobnosti. A Kean ho pomalu začal brát pouze jako přítěž, už jen proto, že svým vzhledem ho nereprezentoval tak, jak si to představoval. Zezačátku byl mírný, ale jak rostl v pozici, zapadal do vyšších vrstev a kluk jako Dere se tam prostě nehodil. Jeho syna to tedy značně překvapilo, když ho jeho otec poslal na univerzitu. Tvrdil, že je to pro jeho dobro a chce pro svého syna jen to nejlepší. Ale Derek měl jasno; chtěl se ho akorát zbavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.