Christine Michiko Brown

6. srpna 2012 v 18:26 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Christine Michiko Brown

Datum a místo narození: 8.3. 1996, Awold (Evropský kontinent)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Christine není úplně malá ani úplně vysoká, měří nějakých 160 cm. Má výrazné boky, ale hrudník nic moc, né, že by byla úplně plochá, ale zrovna mezi největší rozhodně nepatří. Má hodně bledou pleť, v letních měsících je mírně nazlátlá a v těch zimních nabírá až porcelánového odstínu. Její výška a pleť není, ale to co lidé vidí a upoutává to jejich pozornost. Ta nejvýraznější část jejího vzhledu hrou rudé vlasy, ne rudé jako zrzavé, ale rudé téměř jako cihly. Občas je barví i tak, že je polovina hlavy černá a polovina červená, ale momentálně se drží jen červené. Vlasy má dlouhé asi po prsa a lesklé i přes tolik barvení. Jejímu obličeji dominuje obrovský zářivý úsměv s bílými zoubky a orámovaný tenkými rudými rty. Oči mají mandlový a zelenošedou barvu.

Povaha: Je to snad nejspolečenštější člověk na světě. Miluje konverzaci a mích a pozornost. Je to ten typ člověka co uvidí naprosto cizího člověka a začne si s ním povídat jako by ho znal snad celé roky. Má nakažlivý smích a nemá ráda lidi co jsou nespolečenští a zamlklí. Ale pravda je, že když má dobrou náladu tak, že tohoto člověka bere jako výzvu a není šťastná, dokud ho nerozveselí a neuslyší smích. Občas může být svým chováním až netaktní, nebo protivná. Nepřemýšlí nad tím co říká prostě plácá so si myslí, nebo co ji zrovna napadne. Občas je děsně urážlivá a má sklony k přehánění. Pokud ji naštvete, může být agresivní a to pořádně, až to občas může někoho vyděsit. Ale upřímně jak agrese rychle přišla, zase odejde. Nenávidí když musí přiznat, že jí něco nejde a když se tak stane začne kňučet a dětinsky pištět a propadat zoufalství. Je to prostě záhada sama.

Historie: Christina se narodila se v Awoldu. Oba její rodiče byli špehové, ale její matka krátce po porodu utekla s tím, že by ji Christine brzdila v kariéře, takže s ní žil jen její otec. Jejího otce do toho města(Chawad) přivedla práce, ale během jeho úkolu se zranil a musel najít ošetřovatelku a tak se poznal s Moniko. Později se vzali a narodil se jim syn, Moniko Christine milovala jako vlastní a dokonce si druhé jméno pro obě děti vydupala v Japonštině. Tak Christine získala druhé jméno-Michoko, kterým ji oslovovali všichni známí, takže stejně její jméno Christina používal jen její otec. Měla spokojeně dětství, převážně jen s matkou a mladším bratrem, protože její otec jakožto špeh neustále cestoval a viděli ho asi jednou ročně. Nějak moc jí to nevadilo. Když otec přijel, nastal řád a ona s bratrem si nemohli hrát tak moc. I přes to, že Moniko, byla a je nevlastní matka nemohla nikdy mít lepší, která by ji tak milovala. Jak postupně rostla, čím dál více se zajímala o taiči, které praktikuje dodnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wedding party dresses wedding party dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:33 | Reagovat

My partner and i am not convinced if you actually be sure to take the time period to resolution peoples inquiries; but My husband and i will make an effort in either case. What kind of options would you generate regarding an individual who is trying to get get going in internet marketing promotions?.
http://www.carweddingdress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.