Alexander Alija Dreamer

27. srpna 2012 v 14:01 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno a přijmení: Alexander Alija Dreamer

Datum a místo narození: 3.10 1996 Awold, Evropa

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Alex není nijak vysoký, ale rozhodně není malý. Na první pohled vás zaujmou smaragdově zelené oči, které mění odstín, dle dopadu lomu světla. Jeho blonďaté vlasy nosí často rozcuchané, není ten typ, který by trávil před zrcadlem hodiny, ale nějakým způsobem se mu vždycky podaří vypadat alespoň trochu přijatelně, což znamená: "ráno vstanu a to, co mám na hlavě beru jako účes". Obličej se nijak neliší od standartu. Oválný s jemně řezanými rysy a protáhlými lícními kostmi, plnými rty a mírným strništěm, které hned jakmile začne škrábat, oholí, jediné, co se tak trochu vymyká kontrole je trochu větší nos a špičaté uši, díky nim si z něho často dělá jeho sestra srandu, že je jak elf. Na jeho postavě se docela rýsují svaly, není to tím, že by byl nějaký zastánce sportu, ale v dětství se díky rodičům naběhal, nalezl po stromech a dalších podobných věcí hodně. Nejraději nosí volnější trička a kalhoty, převážně v černé, ale občas si oblékne i něco světlejšího. Přes pravé rameno se mu táhne 5 centimetrů dlouhá jizva, kterou má docela rád, i když na její získání nemá moc veselé vzpomínky. Tak či onak je to stále jeho cesta ke svobodě, jak ji nazývá. Dále nosí na krku medailónek, jehož jedna půlka představuje slunce a druhá měsíc. Alex ho nikdy nesundavá, protože je pro něj důležitý a bojí se, že by ho ztratil.


Povaha: Alex je tichý a většinou působí dojmem, že se o nic ve svém okolí nezajímá, ale ve skutečnosti naslouchá lépe než kdokoliv jiný. Po většinu času je klidný, ale když se naštve, tak to potom všechno létá, že ho nikdo nepoznává. Alex si k sobě moc lidí nepouští, ale pro své přátele je ochotný zajít daleko. Radši než ve společnosti, se vyžívá v samotě, naprosto se vyhýbá večírkům a dalším podobným věcem. Co se jeho týče, je mu docela jedno, co s ním bude a nad situacemi příliš nepřemýšlí, rád říká: "Ono to nějak dopadne." na čemž se podepisují všechna jeho rozhodnutí. Nenávidí čekání a to je důvod proč nikde nechodí pozdě, pokud ho někdo nechává dlouho čekat, tak je potom trochu nevrlý. Také nesnáší, když mu někdo říká celým jménem. Jinak je to upřímná osoba, a téměř vždycky řekne, co si myslí, i když mu to spíš než užitku přinese pravý opak. Nepatří mezi lidi, co se často usmívají, ale i úsměv u něj zahlédnete. Rád pozoruje všechno ve svém okolí, a tak si často všimne spousty věcí, které leckdo přehlédne. Alex má taky fóbii z koček, čímž se ale nechlubí, jelikož tuhle svojí stránku nemá rád a snaží se to, co nejlépe skrývat.

Historie: Alex se narodil v Awoldu, i když jeho rodiče vyrostli v Everasu. Jeho matka Christiane a jeho otec Jeffred patří k elitě, a tak si už od počátku jeho narození vysnili, že je bude následovat. Alexovi bylo celkem jedno, co z něho bude a spíš než, aby se vzdělával a připravoval na jeho "budoucnost" jak často říkával jeho otec, se mu vždycky nějak podařilo vytratit a často se vracel až pozdě večer. Jeho rodiče jeho lhostejný pohled na svět pobuřoval, a tak se ho snažili za každou cenu donutit ke vzdělání. Při jednom útěku vylezl na strom a zůstal na jedné větvi, kde se posadil a pozoroval dění pod ním, všechno bylo v pořádku do té doby, než se jedna kočka rozhodla, že mu bude dělat společnost, větev už takhle byla docela slabá, a když si na ni vylezl skoro dvanáctikilový kocour, lehce se prohnula. Když se přestála houpat, zdálo se, že to nakonec vydrží, ale kocour se zrovna rozhodnul, že půjde, až tam kde je větev nejslabší a ta to nakonec nevydržela a zřítili se oba dolu, poslední, co si pamatoval byl kocour na jeho hlavě. Ještě dlouho potom kašlal kočičí chlupy a díky této zkušenosti si k kočkám vydobyl respekt, který by se dal nazvat fóbií. Jeffred mu často dal jednu výchovnou, jak to nazýval. Když se jednoho dne zase chystal zmizet, byl přichycen a otec se naštval a vzal první věc, kterou našel a chystal se ho praštit, kdyby Alex včas nezareagoval, nejspíš by mu rozseknul hlavu, naštěstí ho zasáhl pouze do ramene, kde mu zanechal jizvu. Té jizvě říká cesta ke svobodě, protože když si jeho otec uvědomil, co udělal, přestal na něj tlačit a řekl mu, ať si dělá, co chce. Jeho matka, ale tenhle názor neměla, a tak ho alespoň táhla na všechny akce a večírky, co se ve městě konaly. Jelikož ho jeho matka často představovala svým vlivným přátelům, jako Alexandra, syna, který má před sebou slibnou budoucnost, podařilo se jí mu to jméno zhnusit, a proto dává přednost zkratce Alex. Nikdy neměl ke své rodině dobrý vztah do té doby než se narodila jeho sestra Elizabeth. Elizabeth byla jeho úplným opakem, doslova zářila jako sluníčko a nejen vzhledem. Christiane a Jeffred přesunuli svou pozornost na ni, když je jejich syn k ničemu, alespoň ona bude dál reprezentovat jejich rodinu. To bylo všechno na čem jim záleželo jméno jejich rodiny, oni byly pouze nástroj. Elizabeth se jim podřídila, i když měla stejný názor jako její bratr. Oni dva se dost sblížili a stali se pro sebe důvodem, jak v téhle rodině přežít. Elizabeth udělala pro sebe a Alexe medailónek, který nosí na krku, slunce mělo znázorňovat ji a měsíc jeho. Pro Alexe je to nejdůležitější věc, co má, a proto ho nikdy nesundavá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 red party dresses red party dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:48 | Reagovat

Q. How much do pirates pay for their earrings?
http://www.carweddingdress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.