Tvorba postavy

17. července 2012 v 18:57
Pokud nejste ostřílení hráči rpg, jistě jste klikli na ikonu, která vede k tomuto článku. Chybí vám poslední krok k tomu, abyste mohli vyplnit a odeslat registraci. Správně byste měli už mít pročtené reálie a všechny důležité informace, bez kterých postava vytvořit nejde. Pokud jste tak neučinili, prosím vraťte se k liště nad článkem a pročtěte si reálie a pravidla hry.

Vy, kteří jste si reálie a pravidla pročetli, můžete číst dál.
Postava v naší hře bude Vaše druhé já, proto je nesmírně důležité si ji dobře promyslet, protože později ji není možné změnit.
Každý hráč smí vlastnit maximálně dvě postavy!

1. Jméno a přijímení postavy
Každý člověk má své jméno a stejné je to i u potomků Smrti. Jméno si vybírejte pečlivě, protože postavu bude doprovázet celou hru a často bude připisováno i Vám, autorům. Křestní jména mohou být maximálně tři, ale všichni víme, že druhé a třetí jméno už neplní svoji funkci, ale je pouze na okrasu. Jméno vybírejte také tak, aby se hodilo k vaší postavě, protože první, co se o Vaší postavě ostatní dozví, bude právě jméno. Také by mělo zapadat do kultury, do které se postava narodila.
Nebuďte unáhlení, protože jméno nelze ze dne na den změnit. A vy byste byli schopni si lusknutím prstu změnit své jméno?

2. Pohlaví a věk
Snad nemusím zdůrazňovat, že chlapec by měl mít jméno chlapecké a dívka dívčí. Uvědomte si, že dnes je úplně jedno, že dívka hraje za chlapce a chlapec za dívku. Volba pohlaví Vaší postavy je jen na vás.
Co se týče věku, měli byste si věk spočítat, aby nedocházelo k nedorozumnění.

3. Datum narození, místo a kontinent
Jak už bylo řečeno, věk a datum narození by měly sedět. Vše souvisí se vším, a tak se těchto detailních chyb vyvarujte.
Nezapomeňte, že čistokrevní potomci smrti se mohou narodit pouze v šesti městech, která jsou určená pro smrt. Erisbur, Oach, Ivetras, Awold, Everas a Chawad. Dbejte tedy na to, aby Vám město souhlasilo s daným kontinentem. Pouze připomínám, že univerzita Adorian se nachází v hlavním městě Awold, a tak pokud se Vaše postava narodila v jiném městě, musela se logicky přistěhovat, anebo záměrně na vzdálenou univerzitu nastoupit.
Míšenci mají výběr mnohem jednoduší, uvědomte si ale, že míšenci jsou velmi vzácní a rodí se maximálně čtyři do roka.

4. Vzhled postavy
Inspirujte se lidmi ve svém okolí nebo zrcadlem. Nebojte se rozepisovat a popisovat i prosté detaily. Co vaše postava nosí za oblečení? Jaké má vlasy? Je vysoká, baculatá, hubená? To vše můžete popsat a mnoho dalšího.. Je dobré v době psaní vzhledu mít už vybraného představitele vaší postavy, aby byl vzhled s fotografií jednotný.

5. Fotografie
Vyberte si herce - herečku, zpěváka - zpěvačku, sportovce - sportovkyni, spisovatele - spisovatelku.. Důležité je, aby osoba na fotografii odpovídala danému věku a vašemu popisu, který je vysvětlen výše. Zde platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív mele.
Kreslené a digitální obrázky nebereme.

6. Povaha postavy
I zde se můžete inspirovat svým okolím. Stačí se pouze rozhlédnout a všímat si chování ostatních. Máte na výběr škálu vlastností, dejte ale pozor, jaké kombinujete. Vše musí dávat smysl, přemýšlejte realisticky. Také přemýšlejte nad tím, jestli jste danou povahu schopni popsat. Proto je někdy lepší inspirovat se sebou samotným, protože pokud jsem cholerik, dokážu pospat flegmatika?
Snažte se vyvarovat Mary Sue.

7. Historie postavy
Když se pustíte do psaní životopisu, je dobré vědět alespoň jeho základní body. Seznamte cizince se svojí postavou. Napište kdy, kde se narodila, do jaké rodiny. Jaké prožívala děství? Zážitky, zklamání, radosti..
Minulost vaší postavy by měla upoutat, měla by být reálná a ne přehnaně růžová nebo naopak temná.


U všech bodů v registraci platí to, abyste se rozepsali a drželi se reality (reality naší hry, tudíž měli přečtené reálie a řídili se jimi). Žádný učený z nebe nespadl a vše je pouze o zkušenostech, proto pište, přemýšlejte, pište. Pokud se nám registrace nebude líbit, jsme schopny Vám pomoc a dát Vám druhou šanci. Doporučujeme si příhlášku psát nejprve ve wordu, kde přehledně uvidíte, kolik jste toho o své postavě napsali, a pak jen hodit do okének v registraci.

Registrace, které jsou krátké, vracíme zpět.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fashion accessories fashion accessories | E-mail | Web | 18. října 2012 v 5:44 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.

2 design your own t-shirt design your own t-shirt | E-mail | Web | 18. října 2012 v 5:44 | Reagovat

is the Moana Pacific Diver, with 500 meters of water resistance, a lume covered dial, along with a rotating diver;s bezel <a href="http://www.swearstore.com/">prom dresses 2012</a> .Although it;s not with out a couple of quirks, this really is among the most capable timepieces the brand has released with regards to function and style.It retains the majority of the retro charm from the Moana Pacific having a beefed up case and personality.   Whilst it shares the Moana Pacific name, dial style, and movement, I personally classify the Moana Pacific Diver as a completely various watch given how it feels and its function.I initial discussed the Magrette Moana Pacific Diver watch when it was initially announced here <a href="http://www.swearstore.com/">T shirts</a> .The dimensions from the two watches are fairly comparable every becoming 44 wide in steel instances, but you are able to see that differences abound apart from the polish

3 wholesale wedding dresses wholesale wedding dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:06 | Reagovat

A. Mockaroni!
http://www.yeardress.org/

4 vendy vendy | E-mail | 22. května 2013 v 6:20 | Reagovat

Kde se registrovat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.