Historie univerzity

1. července 2012 v 23:48


Na světě je šest univerzit, kde mohou studovat děti smrti. V každém městě - tedy i na kontinentě - je jedna. Univerzity se od sebe liší, žádná není stejná. Mají jiné zaměření, jsou v jiném podnebí, vyučují svým specifickým stylem. Jedno mají ale společné. Vyučují potomky smrti. Vyučují ty, kterých se lidé bojí.
Zakladatel univerzity Adorian je neznámý, ani jména prvních ředitelů nejsou dochovaná. První jméno se objevuje až v roce patnáct set po našem letopočtu a zní Frej Svensson. V záznamech není psáno, jestli se jedná o ředitele, majitele, anebo jinou významnou osobu, která se zasloužila o dnešní Adorian. Jedno je ale jisté, Frej Svensson byl chudý pocestný, který přišel jedno deštivé jaro do města. Frej Svensson byl člověk. Co tedy udělal, že se z chudého člověka stala osoba, o které se v knihách píše jako o hlavní postavě Adorianu v té době?
Odpověď nikdo nezná. Legend je mnoho, ale v dnešní době by bylo bláhové věřit jim. Možná by se dala nalézt odpověď u Svenssonova potomků, protože rod pokračuje dál, ale kdo ví, kde jim je konec.
Můžete být ale jisti, že tohle jméno neslyšíte naposledy. Jak se totiž zdá, Frej Svensson byl hračička a nechal svým nástupců a studentům spoustu vzkazů, které se jednou za dobu dostanou na povrch. Nikdo neví, kdy a jaké. V každém případě ale už teď je známo, že Svensson nebyl obyčejný člověk. Oplýval neuvěřitelnými schopnosti, nejspíše to byl i prorok. Proto by si studenti měli dávat pozor.
Univerzita přežila všechny války, její sestry takové štěstí neměly. Je tedy dochovaná v původním stavu. Dnes univerzitu navštěvuje více jak stovka studentů z celého světa. Ředitelem je Svein Torsten.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 christian louboutin christian louboutin | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:44 | Reagovat

A. Stop going in circles and get to the point!
http://www.shoesgreat.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.