Emma Landeskog

25. července 2012 v 11:35 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Emma Landeskog

Datum a místo narození: 23. 1. 1996, Awold, Švédsko, Evropa

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Emma je štíhlá mladá dívka, vysoká přibližně 175 centimetrů. Podobně jako u ostatních dětí Smrti i lidí je u ní nejvýraznější obličej a vlasy. Vlasy má v této době rudohnědé, místy do zrzava. Často si je přebarvuje, aby tak zakryla svou obyčejnou kaštanovou barvu vlasů, která je její původní. Nosí je téměř vždy rozpuštěné, takže jí dopadají na lopatky. Občas je ale krotí do culíku či různých drdolů. Pod širokým čelem má symetrické hnědé obočí, pod nímž jsou dvě zelenošedé oči. Následuje užší nos a poměrně malá ústa, která ale často vystavuje v úsměvech. V takových chvílích odhaluje i svoje bílé zuby. Pod ústy má ještě mírně vystouplou bradu. Make-up používá často a to hned z několika důvodů. Vždycky chce zvýraznit svoje oči i rty a navíc zakrýt světlé pihy, které má rozeseté na nose a tvářích. Obvykle se pohybuje v moderním oblečení, ve kterém si i trošku libuje. Zakládá si spíš na sportovnějším stylu. Nebojí se ani barev a občas to s jejich kombinacemi přežene, ona sama si to ale často ani neuvědomí. Většinou nenosí žádné šperky, občas jen malé náušnice nebo jednoduchý náhrdelník.

Povaha: Emma je především přátelská osoba. Má ráda společnost a vždy si jí užívá. Nepotřebuje však být středem pozornosti, i když jí to většinou dělá dobře. Na lidi je milá a ráda jim pomůže. Tuto vlastnost brzdí i podporuje její upřímnost. V kombinaci s její přirozenou ukecaností jí občas uklouznou věci, které nemají být řečeny. To jí někdy dostává do problémů. Jelikož vyrůstala v dobrých podmínkách, skromnost jí není moc vlastní. Někteří by jí mohli nazvat sobeckou či chamtivou, ona si ale jenom hledí svých věcí a ráda nové věci přijímá. Většinou se do věcí vrhá po hlavě a moc nad nimi nepřemýšlí. To sice chce nějakou odvahu, kterou ona nepostrádá, ale občas se tak projevuje její lehkomyslnost a bezstarostnost pramenící z jejího mladého věku. Emma oplývá mírnou sebejistotou, která ale není přehnaná. Obvykle bývá spíš optimistická, ale především realistická.

Historie: Emma se narodila potomkům smrti - matce sběračce duší a otci strážci. Oba dva pochází ze stejného města a to z Awoldu ve Švédsku. Emma prožila šťastné dětství. Mezi svými vrstevníky měla mnoho přátel. Svojí úlohu na světě přijala dobře, nikdy nepřemýšlela nad tím, že by chtěla být někým jiným. Její rodiče k ní byli vždy laskaví a rozmazlovali ji. Když jí bylo pět, do rodiny zaznamenali nový přírůstek v podobě bratra. Odjakživa jí její rodiče vedli k dobrému vzdělání a kladli na něj velký důraz. Otec jakožto strážce jí vedl k tomu, aby se cvičila v boji, ale její spíše mírumilovná matka toto neschvalovala. Emma má sice Awold ráda, ale vždy toužila se podívat jinam. Proto stále doufá, že se jí na škole povede dobře, aby si našla zaměstnání vhodné k tomu, aby se dostala také mimo toto město. Kromě toho by chtěla navštívit i další města, kde se nachází ostatní univerzity.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AdélaZuzu AdélaZuzu | Web | 12. srpna 2012 v 18:29 | Reagovat

To nemá chybu, krásný blog.

2 cocktail dresses cocktail dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:12 | Reagovat

Q. How do you repair a broken tomato?
http://www.agoweddingdresses.net/

3 Wendy Wendy | Web | 21. ledna 2014 v 17:03 | Reagovat

Zajímavý blog, jen tak dál. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.