Co je potřeba vědět...

16. července 2012 v 15:51 | Tým Adorian |  Dopisy stínů
Zdravíme potulné duše i stálé návštěvníky,

několik z Vás si mohlo v poslední době povšimnout, že jsme opět změnily datum oficiální otevíračky Adorianu. Důvod je jednoduchý - dopisují se poslední dva články. Abyste alespoň zhruba věděli, o co půjde, zavedeme Vás trochu za oponu veškerého dění.
První článek by se měl týkat svátků a prázdnin, ale jelikož je druhý článek důležitější o něco víc, než tato malá zajímavost, posuneme tohle téma prozatím do pozadí. Připravujeme pro Vás jistou malou věcičku, která by se mohla hodit při vyplňování registrací. Jedná se o článek s kompletní škálou zaměstnání, které Smrt může zastávat, aby nevznikly nesrovnalosti v životopisech, přesněji v povolání rodičů nebo starších sourozenců vaší postavy. Budeme se tento seznam snažit dodělat co nejdříve, abyste si to mohli v klidu projít a vstřebat nové informace.

Registrace se tedy oficiálně budou otevírat ode dneška přesně za týden, tedy v pondělí 23. července. Znovu přípomínáme, abyste se do hry nevrhali po hlavě a bez znalostí reálií. Je jich poměrně dost a v přihlášce se vyskytnou maximálně tři kontrolní otázky, abychom věděly, zda máte nějaké vědomosti potřebné ke správnému hraní. Není třeba znát vše doslovně, ale byly bychom rády, kdybyste si reálie alespoň prošli a věděli, do čeho se pouštíte :).

A nyní další věci, které potřebujete znát... Po schválení zaslané registrace se profil Vaší postavy ihned zveřejní na blogu. Váš úkol je poté velmi prostý - hrát v BARU a ukázat, co umíte. Můžete taktéž počítat s Vypravěčem, který si Vás oťukne a bude sledovat reakce postav.
V neděli 26. srpna zveřejníme kompletní seznam schválených postav. Lidem, u kterých budeme stále váhat, dáme poslední šanci, aby se v baru ukázali v průběhu posledního týdnu, tedy v datech od 26. do 31. srpna.Tehdy vyneseme náš konečný verdikt. Registrace budou uzavřeny se začátkem školního roku, pokud se nerozhodneme jinak (důvodem bývá nedostatek hráčů).
Prvního září začíná školní rok. Jedná se o sobotu, což se výborně hodí, budete tak mít čas si projít v relativním klidu universitní knihy a dobře se rozehrát.
V nejbližší době se také chystáme zveřejnit profily profesorů, kteří budu na Adorianu vyučovat.

Dále bychom chtěly poprosit všechny osoby, které nás chtějí nalákat na různé reklamy, ať své prosby směřují do OTÁZEK. Jsme tady online téměř 24 hodin denně (minimálně jedna z nás tu vždycky je) a sledujeme i nepatrné změny a také stále sledujeme knihu na dotazy. Budete-li mít tedy nějakou prosbu, víte, kde nás najdete. Budeme se Vám snažit odpovědět do 48 hodin :)

S přáním hezkého dne

Tým Adorian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.