Carl Michael Hamilton

25. července 2012 v 11:14 | Tým Adorian |  Studenti

Jméno
:Carl Michael Hamilton

Datum a místo narození:30. června 1995, Awold, Evropa

Věk: 17 let

Druh: Čistokrevný

Vzhled: Jeho hlavní poznávací znak jsou sluneční brýle, které neustále nosí za každého počasí. Odkládá je velmi zřídka. Jakmile je odloží, zaujme Vás na něm jeho oči, které mají až temný odstín hnědé. Kromě své neobvykle nízké výšce vypadá normální Awolďan. Má obvykle tajemný úsměv na rtech až z toho mrazí po zádech. Je jako chameleon, vyžívá se v přebarvování svých vlasů, takže každý den ho můžete narazit s jinou barvou vlasů. Obvykle nosí buď vlněné obleky s výraznými manžetovými knoflíčky a kapesníčkem, který je perfektně sladěný s košilí nebo alespoň uvolněnější verzi složený z blejzru, košile a vlněných kalhot s teniskami.

Povaha: Carl je povahově na rozhraní cholerika a melancholika. Jakmile něco není po něm, je většinou vzteky bez sebe. Jinak se k ostatním chová velmi mile a přátelsky, v neznámé společnosti se chová velmi nervózně a nejistě. Má nejraději prostředí, které zná. Když je ve správném kolektivu dokáže překvapit svým chováním. Někdy až nemile. Nevadí mu, když musí trávit nějaký čas sám, ale má raději společnost. Jak si něco umane, musí to mít. Což je někdy kladná vlastnost a v některých situacích záporná. Ke slečnám a dámám se snaží chovat mile, někdy svým chováním překvapuje okolí. Je velmi sebestředný a občas ho ostatní zavrhují, kvůli této vlastnosti.

Historie: Narodil se dopoledne za deštivého počasí na konci června roku 1995 do vzdělané, velké rodiny Hamiltonů. Jeho matka je ošetřovatelka a jeho otec elita. Od malička Carl byl veden rodiči k mírovému soužití jak k ostatním smrtím tak i k lidem, které ještě ale nikdy nepotkal. Carl byl odmalička tiché, nekonfliktní dítě, které si vždy vystačilo samo. Jako jedináček to měl v dětství velmi těžké. Nevyhledával nikdy vrstevníky a také nebyl moc soutěživý. Byl přesným opakem svých rodičů. Rodiče ho nechápali a velmi tím trpěli, ale vždy za ním stáli. Život mu změnila až událost, která se stala před 2 roky a zanechala na něm traumata až dodnes. Uviděl totiž fyzickou smrt svého strýce, který byl zavražděn smrtí z znepřátelené rodiny Granlundů. Tato událost ho velmi změnila. Z melancholika se ze dne na den stal cholerik, který byl ctižádostivý, neústupný, pomstychtivý a jako samouk si velmi oblíbil obor "Nepřirozená smrt". Dal si totiž za cíl, pomstít se za svého strýce a zničit celý klan nepřátelské rodiny. Po základní škole, kterou absolvoval se rozhodl, že půjde na univerzitu Adorian, aby dosáhl svého cíle a mohl poté potkat se s lidmi, o kterých slyšel nespočet legend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ugg ugg | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:52 | Reagovat

A. He wanted the lesson to be very clear!
http://www.shoesvisit.com/product/ugg-sundance-ii-boots-ugg201-gift.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.