Brianne Sophie Hartwell

25. července 2012 v 19:04 | Tým Adorian |  Studenti
Jméno: Brianne Sophie Hartwell

Datum a místo narození: 4. 12. 1995, Everas (Americký kontinent)

Věk: 16 let

Druh: Čistokrevná

Vzhled: Neoplývá světobornou výškou, což jí v některých situacích velmi komplikuje život. Měří pouhých 169 cm, její postava, ač není vysokého vzrůstu, má velmi ladné proporce, které si každý může pořádně prohlédnou jenom, když nehybně stojí. Dlouhé vlnité tmavohnědé vlasy spadající až na lopatky lemují tvar její tváře a po většinu času si je nechává rozpuštěné. Jen výjimečně ji lze zahlédnou, jak má neposedné kadeře svázané v culíku nebo střapatém drdolu. Pleť má mírně pobledlou, jako asi každý Awolďan, a tak dokonale zapadá mezi ostatní dívky ve svém okolí. Čím ale může nejvíce zaujmout, jsou její hnědozelené oči vždy zvědavě pozorující své okolí a nepatrná gesta dlaní, která vytváří, kdykoliv mluví o něčem důležitém nebo podstatném. Co se oblečení týče, dává přednost obyčejným trikům bez potisku v jakýchkoliv barvách kromě žluté a růžové a upnutým džínům nebo bavlněným svetrům. Při slavnostních příležitostech jí nedělá problém nazout si boty s vyšším podpatkem a obléct se do šatů. Po kapsách většinou nosí své dvě kostky, jednu průhlednou, druhou černou. Váže se k nim jistá minulost a také osobní pouto jejich majitelky.

Povaha: Jen jedna věc se o téhle dívce dá říct s naprostou jistotou - je těžké u ní odhadnout její charakter. Ve společnosti cizích lidí se chová poměrně nejistě, chvíli se usmívá, za chvíli už na její tváři lze rozpoznat jemný nádech melancholie. Chce to opravdu čas poznat ji a udělat si o ní konečný obrázek. K lidem, ať už známým či neznámým bývá vždy upřímná, někdy až příliš, ale zastává názor, že když se jí někdo na něco zeptá, odpoví mu popravdě. V zájmu vyššího dobra je ale ochotná taky lhát, ačkoliv to nemá ve zvyku. Nevyvolává konflikty, je velmi mírumilovná. Nechá si hodně věcí líbit, jak těch dobrých, tak i těch zlých, aniž by cokoliv řekla proti člověku, který jí ubližuje. Tyto resty jim ve svém podvědomí postupně načítá. V momentě, kdy překročí hranici, projede jí vlna spravedlivého hněvu a ozve se. Většinou se z takových případů na čas poučí a začne se chovat k lidem tak, jak si to doopravdy zasluhují. Odlišně se chová, když je ubližováno někomu cizímu. V tu chvíli ve velmi ochranářská, ať se jedná o cizí osobu nebo blízkého přítele. Je věrnou společnicí, která umí mluvit, ale i naslouchat. Hrozně ráda se směje a proto, když se vám povede na její tváři vykouzlit úsměv, vám to určitě přičte k dobru. Ve vybírání přátel se snaží být obezřetná, než se rozhodne jim svěřit důvěrné informace. Je to velmi zvídavé děvče s mnoha zájmy, jako je kreslení, hra na klavír nebo četba. Nepohrdne ani cestou za hranice svého domova.

Historie: Narodila se v Everasu jednoho sněžného dne, přesněji čtvrtého prosince svým rodičům Selden a Ansleymu. Do rodiny nepřibyla jako prvorozená, ale jako třetí a poslední dítě v linii Hartwellů. Už před porodem probíhaly u Selden značné potíže, a tak nebyl příchod Brianny na tento svět vůbec jistý. Dalo by se říct, že je skutečně vymodlené dítě. Její život od té doby probíhal pod dohledem jejího otce, který ale tak často doma nebýval díky práci mezi Elitou, tudíž první roky výchovy padly na matku. Pro Selden bylo těžké se na čas vzdát své práce ošetřovatelky, ale rodina pro ni vždy byla přednější. Dalo by se říct, že Brianne prožila klasické dětství. Její dva o šest let starší sourozenci a také dvojčata, bratr Shay a sestra Nissa, jí mezi sebe přijali při jakékoliv hře. Se Shayem si ale rozuměla vždy o něco víc, než se svou starší sestrou, která čas od času vůči ní projevila přemíru averze. Nepřátelství opadlo, až když Brianne trochu povyrostla a přestala mít hlavu v oblacích. Často jezdila na prázdniny za tetou a strýcem, kteří bydleli na druhé straně města, až na samotném severním okraji Everasu. A právě tam dostala do rukou něco, co dodnes nosí jako symbol štěstí ve své kapse - dvě zdobené kostky, každá jiná. Jedná průzračná, s černým zdobením, druhá černá se zlatými tečkami. Pár měsíců nato, těsně před jejími sedmými narozeninami, jejího otce přeřadili z Everasu do Awoldu, a tak rodina musela vytáhnout kořeny ze svého rodiště a vydat se do neznáma. Musela se tak rozloučit s dvěma osobami, na kterých jí nesmírně záleželo. Hlavně díky svému chápavému bratrovi pochopila, že odstěhování je jen další kapitolou života, kterou si zkrátka musí projít. Později musela uznat, že Awold se od Everasu téměř ničím nelišil - stejný mořský vzduch, velké množství srážek za rok a ostrý severský vítr pročesávající nekonečné hektary lesa - a tak velmi rychle zapadla do zdejšího kolektivu. Před třináctými narozeninami jí rodiče pořídili malou fenku labradora zkříženého se zlatým retrívrem, kterou společně pojmenovali Shian. Nissa se po 22 roku života odstěhovala zpátky do Everasu, kde žije se svým manželem a synem. Shay se v Awoldu stýká se svou přítelkyní Liadan, ale díky drobné nehodě, která se mu přihodila na praktických hodinách bojových technik, musel zrušit jejich plánované odstěhování od rodiny a zotavuje se v domácím prostředí. Brianne se díky vynikajícím výsledkům umožňujícím studium na universitě, dostala na zdejší Adorian, kde studovali i její starší sourozenci. Jejím snem je dostat se mezi Elitu, ale k takové práci jí nejprve čekají ještě dlouhé roky plné vzdělání a tvrdé dřiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.