Obchodování s dušemi

30. června 2012 v 17:07


Když se dosypou přesýpací hodiny, znamená to, že život člověka je u konce. Pomyslná cesta duše ale pokračuje dál..

Když člověk zemře, duše opustí hmotné tělo, které bylo do teď jejím příbytkem a dostane se do prostoru, kterému by se dalo říkat vzduchoprázdno. Nefungují zde fyzikální zákony, je to pouze taková předsíň před dalším osudem duše. Místo, kde se rozhodne, co se bude dít dál. Místo, kde probíhá obchod s dušemi.
Duše je celý život člověka v jeho těle, žije s ním, zapisují se do ní různé skutky a hříchy, traumata a bloky, šoky a křivdy. Zkrátka vše, co se v životě stane. Je to jedna velká kniha, která mívá nespočet kapitol. Jedna kapitola - jeden život. Když duše odžije život, dostává se právě do tohoto vzduchoprázdna. S dušemi obchodují děti smrti, mají za úkol dle svého nejlepšího vědomí prodat duši tam, kam si zaslouží. Do pekla anebo nebe. Řídí se poslední kapitolou v duši, posledním životem, za který je duše souzena. Pokud žila dobrý život, bude poslána do nebe. Pokud špatný, bude poslána do pekla. Duším je vždy vypočítaný čas, který budou v daném světě trávit, až uběhne, budou znovu poslány do oběhu duší - reinkarnace.
Nebe a peklo se od sebe samozřejmě liší. Když je duše poslána do nebe, je tam poslána za odměnu. V nebi odpočívá, může se hojit i z traumat, které zažila v minulých životech. Když se dostane do pekla, je tam za trest. Musí pracovat, anebo je propůjčena dětem smrti jako otrok. Když čas ale uplyne, za každé situace musí být duše vpuštěna zpátky, aby mohla projít reinkarnací. Tohle se stále opakuje. Výjimka je pouze u duší, které už mají vše splněné, mají vyřešené svoje poslání, a tak jsou poslány do nebe, kde navždy odpočívají v ráji.
Nezapomeňme ale, že vše závisí na dětech smrti. I ony mohou chybovat a to i záměrně. Právě proto se často tyhle obchody stávají záměrným obchodem, kdy jsou duše pouze nevinnými oběti a doplácejí na obchody a kšefty druhých.. Také se stává, že děti smrti duše kradou. Používají je jako otroky do měst, kde je nutí pracovat. Pokud se na tuhle věc přijde, vše soudí pan Osud, to už je ale jiný odstavec v těchto reáliích..

Pan Osud

Existují démoni a ďáblové - peklo. Existují andělé a poslové dobrých zpráv - nebe. Existují děti smrti, existují děti života. Existují lidé, existují zvířata.. Všichni si jsou rovni, nikdo není víc než ostatní. Aby ale tato rovina mohla fungovat, musí být někdo, kdo je povýšený nad všemi, kdo řeší všechny spory, kdo se stará o tento svět.
Pan Osud na sebe bere lidskou podobu vysokého, štíhlého muže. Má ale takové schopnosti, že takové nemají ani všechny bytosti v tomto světě dohromady. To on píše osudy lidí, osudy duší, osudy všeho živého, co na zemi je. On tomu s nadsázkou říká, Kniha Světa. Místo, kam zapisuje osudy všech. Právě tam je psán váš život, každá minuta vašeho života, vše, co se stane.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
©2013 Tým Adorian|Layout by Railen|All Rights Reserved.
Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto blogu bez písemného souhlasu adminů či uvedení zdroje.